+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

FORD dalys FORD dalys

Turbūt nepameluotume sakydami, jog Ford dalys mūsų sandėliuose užima kone didžiausią dalį. „Signedoje“ Ford dalys yra skirtos netgi 85-iems skirtingiems Ford markės automobiliams. Naršydami „Signeda.lt“ tinklapyje rasite dalių tiek „Ford Escape“, tiek „Ford Expedition“ ar net „Ford Mustang“.

Asortimentas išties gausus: rasite tiek bamperių, rėmų, sutvirtinimų, bakelių, tiek difuzorių ar plastmasinių tvirtinimų. Prekės yra atrenkamos pagal Jūsų poreikius, tačiau gali atsitikti ir taip, jog kokios nors detalės neturėsime sandėlyje. Tačiau nėra išeities be padėties – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Ford dalys - autodalių kategorijos