+370 685 64 002
FORD FUSION, 17 - 19
Prekių katalogas

FORD FUSION, 17 - 19 dalys

FORD FUSION, 17 - 19 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Ford Fusion dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti stiprintuvo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bakeliai“ ir „Stiprintuvo bakelis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui. Tai padaryti galite per laukelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Ford Fusion dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime Jums reikalingos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas išankstinis avansas.

Ford Fusion dalys, automobiliai – amerikiečių kompanijos „Ford“ gaminami modeliai. Tai 4 durų hečbeko kėbulo tipo automobilis, kurio dizainą kūrė netgi trys dizaineriai: Krisas Hamiltonas (Chris Hamilton), Kemalas Kurikas (Kemal Curic) ir Dilanas Blanskis (Dillon Blanksi). Krisas Hamiltonas – pagrindinis dizaineris, ilgą laiką dirbęs Detroite, kur dizainą kūrė Ford ir Lincoln automobiliams. Vėliau šio dizainerio sprendimai pasiekia Vokietiją ir Didžiąją Britaniją.

Ford Fusion dalys į automobilius surinkinėjamos tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, tiek Meksikoje. Automobiliai buvo testuojami Šiaurės Amerikoje ir Europoje, tad tai lėmė didelę variklių ir pavarų dėžių įvairovę. Prieinami šie varikliai: 1.5 L EcoBoost l4, 1.6 L EcoBoost l4, 2.0 L EcoBoost l4, 2.0 L Duratec l4 (hibridas), 2.5 L Duratec l4, 2.7 L EcoBoost l4 (sportinis modelio variantas).

Naujosios kartos Ford Fusion dalys ir automobilis – paliesti inovatyvių sprendimų. Automobilyje netrūksta naujovių: įdiegta saugumo sistema, neleidžianti automobiliui išvažiuoti už kelio linijų – tai itin svarbu naktį, kai yra didesnė galimybė užmigti. Taip pat automobilyje yra funkcionuojanti spūstis numatanti sistema, vadinamoji „Adaptive Cruise Control“, galinė kamera, kuri praverčia parkuojantis ir yra sujungta su automatine parkavimosi sistema. „Blind Spot Information System“ – aklosios zonos sistema ir daugelis kitų sprendimų, palengvinančių vairavimą.