+370 685 64 002
FORD FUSION, 13 - 17
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

FORD FUSION, 13 - 17

2013 - 2017

FORD FUSION, 13 - 17 dalys

FORD FUSION, 13 - 17 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Ford Fusion dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti galinę arką, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir „Galinė arka“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Ford Fusion dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas išankstinis avansas.

Ford Fusion dalys, gamintos nuo 2013 m., priklauso antrajai, amerikietiško tipo šio modelio kartai. Šis modelis gaminamas Ford CD4 platformoje ir dar yra vadinamas Ford Mondeo (ketvirtosios kartos atitikmuo).

Ford Fusion dalys į automobilius surinkinėjamos Meksikoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Modelio dizainą kūrė Krisas Hamiltonas (Chris Hamilton), Kemalas Kurikas (Kemal Curic) ir Dilanas Blanskis (Dillon Blanksi). Krisas Hamiltonas – pagrindinis dizaineris, dirbęs Detroite, dizainus kūręs Ford ir Lincoln automobiliams. Vėliau jo įtaka išsiplėčia į Ford padalinį Europoje: Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Ford Fusion variklių įvairovė išties plati, galima rinktis iš: 1.5 L EcoBoost l4, 1.6 L EcoBoost l4, 2.0 L EcoBoost l4, 2.0 L Duratec l4 (hibridas), 2.5 L Duratec l4, 2.7 L EcoBoost l4 (sportinis variantas) variklių. Automobiliai buvo testuojami tiek Šiaurės Amerikoje, tiek Europoje – tai lėmė variklių, pavarų dėžių įvairovę. Taigi antrosios kartos Ford Fusion dalys ir automobilis gali turėti penkis skirtingus variklius, įskaitant ir du hibridinius variantus.

Įdiegiamos naujos apsaugos sistemos, sensoriai, kameros, radarai. Pavyzdžiui, įdiegiama saugumo sistema, pranešanti apie automobilio išvažiavimą už kelio linijų, prisitaikanti spūsčių sistema – „Adaptive Cruise Control“, galinė kamera, veikianti kartu su automatine parkavimosi sistema, taip pat aklojo taško sistema („Blind Spot Information System“) ir daugelis kitų, palengvinusių automobilio vairavimą.