+370 685 64 002
FORD FUSION (JUS), 08.02 - 09.05
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

FORD FUSION (JUS), 08.02 - 09.05

2002 - 2005
Estate

FORD FUSION (JUS), 08.02 - 09.05 dalys

FORD FUSION (JUS), 08.02 - 09.05 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Ford Fusion dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti interkulerį, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Interkuleriai, jų dalys“ ir „Interkuleris“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Ford Fusion dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas išankstinis avansas.

Ford Fusion dalys ir automobilis – tai amerikiečių kompanijos „Ford“ modelis, gamintas Europos ir Amerikos rinkai. Europos rinkoje modelis laikėsi dešimtmetį – 2002–2012 m. Europietiško tipo Fusion dalys į automobilius buvo surinkinėjamos Vokietijoje ir Indijoje.

Ford Fusion dalys ir modelis gamintas pagal Ford Fiesta supermini automobilį. 2005 m. Fusion modelis patobulinamas, padaromi keli kosmetiniai ir techniniai pakeitimai. Pavyzdžiui, atnaujinti priekiniai ir galiniai žibintai, bamperiai, šoniniai moldingai, veidrodėliai. Taip pat įmontuojamos naujoviškos technologijos: automatiniai, saugūs žibintai, automatiniai priekinio stiklo valytuvai, Bluetooth valdymas balsu, Trip kompiuteris, MP3 ir stabilumo sistemos, dvigubos priekinės oro pagalvės, šildomi veidrodėliai, oro kondicionavimo sistema ir pan.

Ford Fusion dalys gamintos 4 durų hečbeko kėbulo tipui. Tai talpus šeimos automobilis, turintis kelis variklius: galima rinktis iš 1.4 L, 1.6 L l4 / TDCi variklių. Galiausiai 2012-aisiais metais Ford Fusion pakeičiamas B-Max modeliu.