+370 685 64 002
FORD MUSTANG, 15 - 17
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

FORD MUSTANG, 15 - 17

2015 - 2017
Coupe,Convertible

FORD MUSTANG, 15 - 17 dalys

FORD MUSTANG, 15 - 17 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Ford Mustang dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje. Kategorijos skirstosi į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jeigu norite įsigyti darbo žibintus, spauskite kategoriją „LED žibintai“ ir „Darbo žibintai“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Ford Mustang dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Ford Mustang dalys, automobilis – amerikiečių kompanijos „Ford“ gaminamas modelis, turintis netgi šešias kartas. Pirmoji pradėta gaminti dar septintajame dešimtmetyje – 1964-aisiais metais. Šiuo metu naujausia karta – vadinamoji šeštoji karta, pradėta gaminti 2015 m. Gamyba tęsiasi iki šiol. Šeštoji karta pristatyta buvo dar 2013 m. gruodį kone visame pasaulyje: Mičigane, Niujorke, Los Andžele, Barselonoje, Šanchajuje, Sidnėjuje. Visos šeštosios kartos modelių projektas žymimas simboliais: S-550. Naujosios kartos modelių išskirtinumas – nepriklausoma galinė pakaba.

Ford Mustang dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 2 durų festbekas kupė ir kabrioletas. Variklių įvairovė: prieinamas 2.3 L EcoBoost l4 variklis, 3.7 L Cyclone V6 (2015-2017), taip pat 5.0 L Coyote V8 variklis ir galingiausias – 5.2 L Voodoo V8 variklis.

Įgyvendinta daug naujovių, techninių parametrų: Ford Mustang dalys patobulintos, automobilis ir jo kėbulas – atnaujintas. Pavyzdžiui, naujasis modelis yra su prailgintu kėbulu, naujos trapecijos formos grotelės, taip pat nauja spalvų pasiūla.

2015 m. vasario mėn. Mustang gauna 5 NHTSA („National Highway Traffic Safety Administration“) žvaigždutes – automobilis saugus kelyje, net šiam

virtus, ar jei pažeidžiamas automobilio šonas arba priekis.

Ford Mustang dalys ir bendras automobilio dizainas yra trijų dizainerių nuopelnas: tai Kemalas Curikas (Kemal Curic), kūręs modelio eksterjerą, Sevonas Chunas (Sewon Chun) ir Maiklas Tomsonas (Michael Thomson).

Naudinga

MUSTANG GT500 BODYKIT: LENGVAI PASIEKIAMA AMERIKIETIŠKA SVAJONĖ
Mustang automobiliai – kompanijos „Ford Motor Company“ širdis ir siela. Šis modelis pelnė geriausiai visame pasaul..