Parduotuvių kontaktai

ford focus oro srauto matuoklės, davikliai

ford focus oro srauto matuoklės, davikliai
Šiame sąraše pateikiami FORD FOCUS, 02.05 - 01.08 oro srauto matuoklės ir jų dalys. Jei nesate įsitikinę dėl išsirinktos prekės ar jos nerandate - rašykite į "Pagalba Gyvai", dažnai specialias prekes galime užsakyti iš savo tiekėjų duomenų bazės. Rinkdamiesi prekes atkreipkite dėmesį į pastabas, jose aprašyta, kokio tipo varikliui yra skirtos detalės. Renkantis oro srauto matuokles yra būtina žinoti automobilio metus (pvz. 2010), variklio darbinį tūrį (pvz. 2.5l) ir galią (pvz. 110kw). Prekių sąraše paspaudus ant likučio, parodysime, kuriose mūsų parduotuvėse yra prekė.

Naudojantis oro srauto matuokle, automobilis gali tiksliau nustatyti, kokia oro dalis patenka į vidaus degimo variklį. Pagal tai paprastai yra reguliuojama, kiek turi būti įpurškiama kuro. FORD FOCUS, 02.05 - 01.08 naudojamos oro srauto matuoklės, davikliai yra gana naujoviški: naudojami tik elektroniniai, kurie veikia kaip sensoriai. Sugedus tokiai matuoklei ar jos davikliui, automobilio kompiuteriui gali būti sunku sureguliuoti kuro įpurškimą bei išmetamųjų dujų cirkuliaciją (automobiliuose su dyzeliniu varikliu). Prireikus naujų dalių arba jei pastebėjote, kad Jūsų FORD FOCUS, 02.05 - 01.08 oro srauto matuoklės, davikliai neveikia, Jums gali padėti „Signeda“. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti visas dalis, kurių Jums gali prireikti, kad automobilis veiktų kaip naujas.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: