Parduotuvių kontaktai

FrigAir

FrigAir

FRIGAIR kompanija yra orientuota į variklio aušinimo ir oro kondicionavimo atsarginių dalių gamybą tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkvežimiams ar vilkikams.

Ši kompanija prekių gamybą vykdo Venesueloje ir Kinijoje, tačiau paskirstymo taškai yra Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje bei Vokietijoje, tad nenuostabu, kodėl metinė apyvarta siekia 25 milijonus eurų. Tiesa, Europoje dirba 50 darbuotojų ir yra 4 sandėliai, o tai užtikrina prekių prieinamumą skirtingose šalyse ir greitą jų atsiuntimą arba atsiėmimą. Pati produkcija ir jos gamyba yra paremta rinkos poreikiais ir atsiliepimais, tad pirkėjo balsas čia yra labai svarbus.

FRIGAIR verslo strategija remiasi tokia politika: gyvybiškai svarbus yra inovatyvumas, prekių kokybė ir organizacijos plėtra. Bendrovės ateitis priklauso būtent nuo šių faktorių, kurie padeda užimti lyderio pozicijas konkurencingoje rinkoje. Taip pat kompanija teigia, jog žemos kainos - ne rodiklis, kur kas svarbesnis yra kokybės ir kainos santykis. Šiuo principu besiremdama bendrovė "FrigAir" užtikrina ne tik prekių kokybę, bet ir profesionalų prekių pervežimą ir laikymą sandėliuose, kur įrengta naujausia technika (matavimas lazeriais, elektroninės svarstyklės, kokybiškas prekių pakavimas plėvele į laivų uostą).