+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

HELLA

HELLA

HELLA – pasaulinė Vokietijos kompanija, kuri jau ilgus metus priklauso Windmullerių šeimai. Bendrovėje dirba 32.000 darbuotojų, kurie yra pasklidę po 35 pasaulio šalis, daugiau nei 100 skirtingų vietovių.

HELLA - tai vokiška kokybė, orientuota į automobilių dalis, apšvietimą, elektroninį sistemų valdymą, priedus, aksesuarus bei reikiamą diagnostiką Europoje. HELLA dabar žinoma ne tik dėl kokybiškų automobilių dalių - įmonė plečia rinką. Bendrovė taip pat pradėjo gaminti įvairias dalis specializuotiems automobiliams, oro kondicionavimo sistemas bei gatvių ir pramoninį apšvietimą.

Vokiška kokybė bei patikimumas atsispindi ir naujovių vairuotojams sferoje. Inovatyvumas remiasi moksliniais tyrimais, prie kurių dirba daugiau nei 6000 žmonių.

Beje, HELLA yra viena iš 40 populiariausių automobilių dalių tiekėjų pasaulyje, tad šį prekinį ženklą galima sutikti gana dažnai. Taip pat HELLA yra viena iš 100 didžiausių, kalbant Vokietijos mastu, bendrovė, kurios metiniai (2014-2015) pardavimai siekia net 5,8 milijardų eurų.

HELLA bendrovė rūpinasi ne tik skaičiais - didelis rūpestis yra patenkinti kiekvieno kliento, darbuotojo bei partnerio lūkesčius. Juokaujama, jog geri santykiai, kokybiška veikla bei tarptautinis bendradarbiavimas yra ingredientai, vedantys sėkmės link.

PAGRINDINĖ PRODUKCIJA IR JOS PRIVALUMAI:

- HELLA ŽIBINTAI pasižymi ilgaamžiškumu. Kiekvienas žibintas gamykloje prieš pardavimą yra patikrinamas, išmėginamas, tad broko tikimybė yra beveik neįmanoma. Taigi HELLA žibintai - originaliai kokybiški, kas lėmė gerą vardą ir pirkėjų pasitikėjimą tarptautinėje rinkoje.

- HELLA VALYTUVAI būna su rėmeliu arba be jo. Valytuvai su rėmeliu pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, maža trintimi su stiklo paviršiumi, taip pat dengiamumu (nepaliekant ruožų). Valytuvai su rėmeliu yra plieniniai, o guma siekia vos 9 mm, tad puikiai tinka ir komerciniam naudojimui, o komplekte esantys skirtingi laikikliai užtikrina pritaikymą daugumai transporto priemonių. Berėmiai HELLA valytuvai taip pat pasižymi patvarumu, o žemo profilio aerodrominis spoileris užtikrina prisispaudimą prie stiklo paviršiaus (net esant stipriam vėjui ar važiuojant dideliu greičiu). Negana to, berėmiai valytuvai yra tiksliai išlenkti, o tai leidžia kruopščiau nuvalyti nešvarumus nuo stiklo. Taip pat tokio tipo valytuvai yra padengti nano technologijos būdu, gumos sudėtis patobulinta ir tai apsaugo nuo UV spindulių ir karščio, o žiemos metu valytuvai neprišąla, nes nėra metalinės konstrukcijos. Bendrai tariant, HELLA valytuvai sukurti taip, kad važiavimas automobiliu bet kokiomis oro sąlygomis būtų malonus, o matomumas - užtikrintas.

HELLA asortimentas "Signedoje": interkuleriai, kondicionieriaus radiatoriai, radiatoriai, lemputės, posūkiai, priekinio žibinto stiklai, priešrūkiniai žibintai, salono šildymo radiatoriai, valytuvai, galiniai ir priekiniai žibintai, žibinto aukščio reguliavimo varikliukas.