+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

HONDA - dalys

HONDA - dalys

Honda dalys mūsų sandėlyje užima nei daug, nei mažai – rasite atsarginių Honda detalių 57 skirtingiems modeliams. Esame Jums paruošę ir atrinkę bamperių, slenksčių, arkų, priekinių, galinių žibintų ir kitų dalių Jūsų „Honda Civic“. Jei turite „Honda Jazz“, taip pat neišeisite tuščiomis: asortimente rasite tiek reikalingų sparnų ar variklio dangčių, tiek įvairių radiatorių, difuzorių, plastmasinių tvirtinimų.

Detalių yra daug ir įvairių, Jums tereikia susirasti tinkamą. Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1. Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.


Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui. Žinoma, visureigiams ši taisyklė nėra taikoma.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

„Honda Motor“ Japonijos įmonė, įkurta 1946-aisiais Soichiro Hondos (Soichiro Honda) ir Takejo Fujisavos (Takeo Fujisawa). Pavadinimo kilmė aiški – tai vieno iš įkūrėjų pavardė. Honda dalys, automobiliai yra ne vienintelės transporto priemonės, gaminamos šios įmonės. Honda taip pat gamina motociklus, elektros įrangą, ir net lėktuvus ar laivų variklius.

Kompanija pirmauja keliais aspektais. 2006-aisiais metais „Honda“ buvo pirmoji pasaulyje automobilių gamintoja, kuri paskelbė, jog reikia mažinti anglies dioksido kiekį. Besirūpindama aplinkos gerove, įmone taip pat nepamiršta inovacijų: Honda į automobilius diegia naujausias, moderniausias, Japonijoje sukurtas technologijas. Honda dalys ir automobiliai sparčiai tobulėja, keičiasi ne tik automobilių dizainas, bet ir techninės charakteristikos.

Svarbu paminėti, jog Honda – pirmoji automobilių gamintoja Japonijoje, kuri 1986-aisiais metais išleido prabangių automobilių prekės ženklą „Acura“. Nuo tų pačių metų įmonė taip pat dalyvavo dirbtinio intelekto, robotikos tyrimuose ir 2000 m. išleido „Asimo“ robotą.

Taigi Honda dalys, automobiliai ne kartą yra pelnę apdovanojimų už gamybos kokybę, buvo įvertinta aukščiausiu balu tarp visų JAV rinkoje esančių automobilių pramonės gamyklų.