Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA ACCORD (CF/CG/CH/CL) SDN (EU), 11.98 - 12.02
Prekių katalogas

HONDA ACCORD (CF/CG/CH/CL) SDN (EU), 11.98 - 12.02 dalys

HONDA ACCORD (CF/CG/CH/CL) SDN (EU), 11.98 - 12.02 dalys

Norimų detalių savo pasirinktam modeliui (Honda Accord dalys) ieškokite rinkdamiesi kategorijas ir subkategorijas – tokiu būdu siaurinsite paeiškos rezultatus. Pavyzdžiui, jeigu planuojate įsigyti interkulerį, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Interkuleriai, jų dalys“ ir „Interkuleris“.

Pasinaudokite laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei nerandate kokios nors autodetalės. Jei parašysite užklausą vadybininkui, reikiamos Honda Accord dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų asortimente – kreipkitės į vadybininką. Jis pasiūlys detalę užsakyti specialiai iš tiekėjų – šį užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda Accord dalys, gamintos nuo 1998 iki 2002 metų, priskiriamos šeštai modelio kartai. Šeštos kartos Honda Accord dalys buvo gaminamos 4 durų sedano, 2 durų kupė (kupė variantas pardavinėjamas tik Šiaurės Amerikos rinkoje) ir 4 durų hečbeko kėbulo tipams.

Japonų kompanija „Honda“ šeštos kartos modelius skirsto į tris variantus: japoniškas, europietiškas ir amerikietiškas. Šiaurės Amerikos rinkoje nustojama gaminti modelio universalą, o Japonijoje nutraukiama kupė gamyba.

Honda Accord dalys į automobilius surinkinėjamos daugelyje šalių: JAV, Meksikoje, Malaizijoje, Kinijoje, žinoma, Japonijoje, taip pat Taivane, Indonezijoje, Filipinuose, netgi Tailande ir Naujojoje Zelandijoje.

Europietiško modelio komplektacijoje – 8 varikliai. Vienas iš jų – dyzelio, likusieji – benzino. Nuo 1.6 iki 2.3 litrų. Europos rinkai skirtos Honda Accord dalys į automobilius surinkinėjamos Anglijoje.

Europietiškas Accord nuo kitų skiriasi dizainu ir ilgiu – jis trumpesnis už japonišką ar amerikietišką modelio variantą. Komplektacijoje: ABS, signalizacija, variklio imobilizatorius, oro kondicionierius, klimato kontrolė, vėliau pridedama ir palydovinė navigacija.

2001 metais išleidžiamas modelio feisliftas. Pakeičiamas grotelių dizainas, ratlankiai, bamperiai ir priekiniai žibintai.