+370 685 64 002
HONDA ACCORD (CL/CM/CN) SDN/ESTATE (EU), 10.02 - 09.05
Prekių katalogas

HONDA ACCORD (CL/CM/CN) SDN/ESTATE (EU), 10.02 - 09.05 dalys

HONDA ACCORD (CL/CM/CN) SDN/ESTATE (EU), 10.02 - 09.05 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Honda Accord dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje, tad paiešką siaurinkite rinkdamiesi jas. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti lankus ant sparnų, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Lankai ant sparnų“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Honda Accord dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Honda Accord dalys, gamintos nuo 2003 iki 2007 m., priskiriamos trečiai modelio kartai. Šis modelis skirstomas į europietišką / japonišką ir amerikietišką variantą.

Europietiškas / japoniškas modelio variantas – tai senesnis „Accord“ su nauju kėbulu. Šis variantas tai 4 durų universalas arba sedanas. Šiaurės Amerikos rinkai skirtas „Accord“ – šiek tiek didesnis, gaminamas tiek 4 durų sedano, tiek 2 durų kupė kėbulo tipams.

Europietiškas / japoniškas variantas Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje vadinamas „Honda Accord Euro“. Honda Accord dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje. 2003 metais šis automobilis laimi „Metų Japonijos automobilio“ apdovanojimą. Komplektacijoje – 7 variklių variantai (2.0–2.4 L).

Amerikietiška modelio versija rinkoje dar vadinama „Honda Inspire“.  Honda Accord dalys, skirtos Šiaurės Amerikos rinkai, į automobilius surinkinėjamos JAV, Meksikoje, Malaizijoje, taip pat Japonijoje, Kinijoje, Tailande, Taivane ir Indijoje.

Naujos Honda Accord dalys ir automobilis – prigludusio silueto, turi didelį variklio gaubtą ir naujus galinius žibintus. Tai puikus ir patikimas šeimos automobilis: jis dinamiškas, greitas, tačiau ir ekonomiškas. Tai pirmasis automobilis pasaulyje (su 4 cilindrų varikliu), atitikęs aukštus Kalifornijos dujų išmetimo standartus.

Amerikietiško automobilio komplektacijoje – 6 varikliai, vienas iš jų 3.0 litrų hibridinis. Taip pat yra 2.0, 2.4 litrų varikliai. Hibridinė sistema – „Honda IMA“ technologija.

Honda Accord dalys ir automobiliai – itin pamėgti. Kanados rinkoje šis modelis tapo geriausiai parduodamu automobiliu vidutinėje klasėje.