Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA ACURA MDX, 06 - 13
Prekių katalogas

HONDA ACURA MDX, 06 - 13 dalys

HONDA ACURA MDX, 06 - 13 dalys

Norimų detalių pasirinktam modeliui (Honda Acura MDX dalys) ieškokite rinkdamiesi kategorijas ir subkategorijas – taip susiaurinsite paeiškos rezultatus. Pavyzdžiui, jeigu planuojate įsigyti stiprintuvo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bakeliai“ ir „Stiprintuvo bakelis“.

Pasinaudokite laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei nerandate kokios nors autodetalės. Parašykite užklausą vadybininkui, taip reikiamos Honda Acura MDX dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų asortimente – kreipkitės į vadybininką. Jis pasiūlys detalę užsakyti specialiai iš tiekėjų – šį užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Antros kartos Honda Acura MDX dalys ir automobiliai debiutuoja 2006 metais, Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje. Tai japonų kompanijos „Honda“ gaminami 4 durų visureigiai. Honda Acura MDX dalys į automobilius surinkinėjamos Kanadoje.

Antrosios kartos Acura MDX yra platesnis iš turintis ilgesnę važiuoklę nei ankstesnės kartos visureigis. Pakeistas automobilio korpusas – jis sukurtas pagal „Honda Advanced Engineering“ (ACE) konstrukciją, kuri absorbuoja susidūrimo energiją. Komplektacijoje – V6, 3.7 litrų variklis. 100km/h greitį automobilis išvysto per 6.5 sekundės.

Kaip ir visi „Acura“ modeliai, šis automobilis taip pat turi aukšto lygio, standartinę įrangą. Pavyzdžiui, visureigyje yra „moonroof“ stoglangis, odinis salonas, ksenoniniai žibintai. Išleisti trys modelio variantai: technologijų, sporto arba pramogų.

Modelis, orientuotas į technologijas, komplektacijoje turi palydovinę GPS navigaciją su „AcuraLink“ komunikacija, taip pat sistemą, kuri realiu laiku praneša apie galimą spūstį. Automobilyje įmontuota galinio vaizdo kamera, o bagažinės durys gali būti lankomos laisvų rankų funkcija („Liftgate“ sistema).

Sportinis variantas – su aktyvios pakabos amortizatoriais, kurie sukurti kompanijos „Honda“ kartu su „Beijing West Industries“. Šie amortizatoriai prisitaiko prie kelio sąlygų. Kiti privalumai: aliuminiai ratlankiai, perforuotos odinės sėdynes ir kt.

Į pramogas orientuotame visureigyje rasite 230 mm LCD ekraną su „Dolby digital“ belaidėmis ausinėmis, šildomas ir antros eilės sėdynes, unikalią sidabrinę salono apdailą.