Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA ACURA TSX, 09 - 14
Prekių katalogas

HONDA ACURA TSX, 09 - 14 dalys

HONDA ACURA TSX, 09 - 14 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Honda Acura TSX dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje. Kategorijos skirstosi į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jeigu norite įsigyti priekinį bamperį, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“, „Bamperiai, jų dalys“ ir „Priekinis bamperis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Honda Acura TSX dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, Honda Acura TSX dalys bus užsakytos tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Honda Acura TSX dalys gaminamos 4 durų sedano arba universalo kėbulo tipams. Honda Acura TSX dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Kinijoje.

Tai prabangus, vidutinio dydžio automobilis, pardavinėjamas globalioje rinkoje. Antros kartos modelis pradėtas gaminti 2008-aisiais metais, 2009 m. modelis debiutuoja Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje. Tais pačiais metais modelis išleistas į rinką.

Antros kartos Acura TSX yra platesnis, turintis ilgesnę važiuoklę. Šio modelio kėbulo konstrukcija – TSX, tai pažangiausia technologija, skirta sumažinti žalos riziką automobilyje sėdintiems keleiviams. JAV ši technologija tapo standarine, kartu su kitais sprendimais: odinis salonas, dviejų zonų klimato kontrolė, vairuotojo sėdynė su išliekamąja atmintimi, stoglangis, ksenoniniai žibintai, USB jungtis ir kt.

Honda Acura TSX dalys 2011 metais atnaujinamos – išleidžiamas feisliftas. Po metų, 2012 m., pristatomas specialaus leidimo modelis. Eksterjero dizainas – agresyvesnis, priekyje – sportiškas spoileris. Kiti kosmetiniai pakitimai: galinis bamperis, automobilio salone – verstos odos sėdynės su raudonomis atramomis, pedalai dabar – aliuminiai ir kt.

2013 metais kompanija „Honda“ paskelbia, jog „TSX“ bus pakeistas į „Acura TLX“ sedaną ir kad Acura TSX rinkoje bus iki 2014 metų.