Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA CITY, 08 - 13
Prekių katalogas

HONDA CITY, 08 - 13 dalys

HONDA CITY, 08 - 13 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda City dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? El. parduotuvėje autodetalės suskirstytos pagal jų vietą automobilio komplektacijoje arba atliekamą funkciją – rinkitės vieną iš kategorijų ir tokiu būdu siaurinkite paiešką. Pavyzdžiui, jei ketinate įsigyti stop žibintą, rinkitės „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Galiniai žibintai, jų dalys“ ir „Stop žibintas“.

Jei nepavyksta rasti kokios nors detalės arba jos nėra mūsų asortimente – kreipkitės į vadybininką per „Pagalba gyvai!“. Pirmuoju atveju patyręs specialistas reikiamą detalę ras greičiau, o antruoju – suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite iš tiekėjų sandėlių. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda City dalys ir automobiliai, gaminti 2008–2013 metais, priskiriami penktai modelio kartai. Tai kompaktiškas, 4 durų sedanas, rinkoje dar vadinamas „Guangzhou-Honda City“, „Honda Ballade“ (Pietų Afrikoje) ir „Honda City S“.

Honda City dalys į automobilius surinkinėjamos Argentinoje, Brazilijoje, Kinijoje, Indijoje, taip pat Malaizijoje, Pakistane, Filipinuos, Tailande ir Turkijoje.

Modelio komplektacijoje – trys varikliai. Tai 1.3, 1.5 ir 1.8 litrų l4. Kai kompanija 2008 metais nusprendžia automobilį pardavinėti Indijoje, „City“ tampa geriausiai parduodamu „Honda“ automobiliu šalyje, netgi pralenkiant Tailandą.

Honda City dalys ir automobiliai tampa lyderiaujantys rinkoje, jie sudarė netgi 35 % rinkos 2010-aisiais metais. 2011-ais metais šis modelis pasirodo Pietų Afrikoje, tik kitu pavadinimu – „Ballade“.

2011-ais metais kompanija išleidžia modelio feisliftą. Pakeičiamas automobilio priekio dizainas, priekiniai ir galiniai žibintai, įmontuojami nauji žibintai, ratlankiai, ekologiško vairavimo indikatorius, taip pat dvigubos oro pagalvės. Modelis išleidžiamas Indijos rinkoje 2011 m. gruodį.

2012 metais išleidžiamas kitas feisliftas, jis pasirodo Filipinuose. Taip pat pakeičiamas automobilio priekio dizainas: grotelės, bamperiai, ratlankiai.