Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA CIVIC, 12 - 17
Prekių katalogas

HONDA CIVIC, 12 - 17 dalys

HONDA CIVIC, 12 - 17 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda Civic dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? Paiešką siaurinkite rinkdamiesi kategorijas, kurios yra suskirstytos pagal  atliekamą autodalių funkciją arba vietą. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti stiprintuvo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“, tada „Bakeliai“ ir „Stiprintuvo bakelis“.

Nepavyksta rasti norimos detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Honda Civic dalys bus rastos greičiau.

Jeigu reikalingos detalės nebus sandėlyje, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda Civic dalys, gamintos nuo 2012 iki 2017 m., priskiriamos devintai modelio kartai. Automobilius gamina japonų kompanija „Honda“, devintoji karta pirmą kartą rinkoje pasirodo 2011 m. Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje – 2012 metais.

Honda Civic dalys gaminamos netgi keturiems kėbulo tipams: tai 2 durų kupė (pardavinėjamas Šiaurės Amerikoje), 4 durų sedanas, hečbekas ir universalas. Universalo kėbulo tipas yra gaminamas iki šiol.

Honda Civic dalys į automobilius surinkinėjamos daugelyje šalių: Japonijoje, JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Turkijoje, taip pat Brazilijoje, Pakistane, Kinijoje, Malaizijoje, Taivane ir Tailande.

Devintos kartos Honda Civic dalys ir automobiliai – panašaus dizaino, kaip ir ankstesnių kartu modeliai. Pasikeičia priekiniai žibintai ir ratų arkos – jie didesni. Naujasis Civic – su didesniais langais, plonesniais priekiniais statramsčiais, dėl to salone yra daugiau šviesos, o pats automobilis atrodo erdvesnis.

Manevravimas atbuline eiga dabar paprastesnis: seniau galinis langas buvo itin mažas, o papildomi stabdžių žibintai užstodavo vaizdą. Devintos kartos Honda Civic dalys ir modelis – komfortiškesnis, tylesnis.

Nuspręsta supaprastinti ir prietaisų skydelį – mygtukų išdėstymas logiškesnis. Naudojamos medžiagos – kokybiškos, pavyzdžiui, prietaisų skydelis pagamintas iš minkšto plastiko.

Kitas privalumas – itin erdvi bagažinė. Modelio komplektacijoje – keli variklių pasirinkimai. Prieinami du benzino varikliai (1.4 ir 1.8 litrų) bei vienas dyzelio – 2.2 litrų. Itin giriamas dyzelio variklis: jis ekonomiškas, galingas ir tylus. Ne veltui kompanijos „Honda“ gaminami dyzelio varikliai yra vertinami visame pasaulyje.