+370 685 64 002
HONDA CIVIC, 96 - 99
Prekių katalogas

HONDA CIVIC, 96 - 99 dalys

HONDA CIVIC, 96 - 99 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Honda Civic dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir / ar paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti amortizatorius bamperiui, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bamperiai, jų dalys“ ir „Amortizatoriai bamperiui“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Honda Civic dalys bus rastos kur kas greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas pateiks specialųjį užsakymą mūsų tiekėjams. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti gavus avansą.

Šeštos kartos Honda Civic dalys gamintos nuo 1996 iki 2000 metų. Honda Civic dalys gaminamos įvairiems kėbulo tipams: 2 durų kupė, hečbekas, sedanas, 4 durų sedanas, hečbekas ir universalas.

Honda Civic dalys į automobilius surinkinėjamos beveik visame pasaulyje. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, JAV, Kanadoje, Tailande, Indonezijoje, taip pat Pakistane, Venesueloje, Brazilijoje, Pietų Afrikoje, Taivane, Naujojoje Zelandijoje, Turkijoje, Filipinuose ir Malaizijoje.

Šeštos kartos Civic išlaiko geriausiai valdomo automobilio vardą savo klasėje. Šis automobilis – manevringas, patikimas, komfortiškas, su didele erdve bagažo skyriuje. Labiausiai giriama išliekamoji automobilio vertė ir japoniška kokybė.

Modelio komplektacijoje – 7 pasirenkami varikliai nuo 1.3 iki 1.6 litrų. Tiesa, modelis Pietų Afrikoje turi kitą pavadinimą – „Honda Ballade“.

Modelis pelnęs ne vieną apdovanojimą. Pavyzdžiui, 1995-aisiais metais, tik šiam automobiliui pasirodžius Japonijoje, jis jau trečią kartą gauna „Metų Japonijos automobilio“ apdovanojimą.

Honda Civic dalys – retai gendančios, automobilio eksploatacija – itin ekonomiška, dinamiška. Sakoma, kad šis automobilis – idealus kainos ir kokybės santykis.