+370 685 64 002
HONDA CIVIC, 01 - 05
Prekių katalogas

HONDA CIVIC, 01 - 05 dalys

HONDA CIVIC, 01 - 05 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Honda Civic dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas pagal automobilių dalių vietą automobilyje, atliekamas funkcijas, tad rinkitės vieną iš jų. Pavyzdžiui, jeigu ieškote interkulerio, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Interkuleriai, jų dalys“ ir „Interkuleris“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ (esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje) – taip Honda Civic dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Septintos kartos Honda Civic dalys ir automobiliai buvo gaminti 2001–2005 metais. Tai kompaktiškas automobilis. Honda Civic dalys gaminamos 2 durų kupė, hečbeko arba 4 durų sedano ir hečbeko kėbulo tipams.

Honda Civic dalys į automobilius buvo surinkinėjamos: Jungtinėje Karalystėje (hečbeko kėbulo tipai), Japonijoje, Pakistane, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Taivane (iki 2002 metų), Brazilijoje ir Filipinuose.

Kuo septintos kartos Civic skiriasi nuo ankstesniųjų? Jis – kur kas didesnis, iš šono gali būti panašus į vienatūrį, tačiau tai – kulkos formos dizaino iliuzija. Pakeičiama automobilio pakaba („MacPherson“) – dabar ji paprastesnė ir ne tokia sportiška. Tai lėmė automobilio dinamikos sumažėjimą, tačiau nepakenkia ekonomiškumui ir patikimumui.

Modelio komplektacijoje – 11 variklių, yra nuo 1.4 iki 2.0 litrų l4 variklių. 2002 metais Šiaurės Amerikoje pasirodo hibridinė modelio versija – importuojama iš Japonijos. Tai hibridas su 1.3 litrų varikliu.

2004 metais „Civic“ buvo septintas geriausiai parduodamas automobilis ir trečias geriausiai parduodamas keleivinis automobilis Jungtinėse Amerikos Valstijose.