+370 685 64 002
HONDA CIVIC H/B, 02 - 03
Prekių katalogas

HONDA CIVIC H/B, 02 - 03 dalys

HONDA CIVIC H/B, 02 - 03 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda Civic H/B dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? El. parduotuvėje autodetalės suskirstytos pagal jų vietą automobilio komplektacijoje arba atliekamą funkciją – rinkitės vieną iš kategorijų ir tokiu būdu siaurinkite paiešką. Pavyzdžiui, jei ketinate įsigyti valytuvus, rinkitės „Valytuvai, jų dalys“ ir „Valytuvai“.

Jei kokios nors detalės nepavyksta rasti arba jos nėra mūsų asortimente – kreipkitės į vadybininką per „Pagalba gyvai!“. Pirmuoju atveju patyręs specialistas reikiamą detalę ras greičiau, o antruoju – suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite iš tiekėjų sandėlių. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Septintos kartos Honda Civic H/B dalys ir automobiliai – dar erdvesni ir didesni už ankstesnių kartų modelius. Automobilis atrodo didesnis tiek išorėje, tiek viduje.

Modelio dizainas – aptakus, aerodinamiškas. Honda Civic H/B dalys ir automobiliai dabar panašėja į kulkos formos vienatūrį, nors automobilis yra hečbeko kėbulo tipo. Šis dizaino sprendimas priimtas dėl to, kad suteiktų didesnį stabilumą eksploatuojant.

Yra ir kitų modelio dizaino ir techninių pakitimų. Pavyzdžiui, salone esanti pavarų perjungimo svirtis permontuojama, ji – prietaisų skydelio viduryje. Pakeičiama automobilio pakaba į paprastesnę, ne tokią „sportišką“ – „MacPherson“. Civic komplektacijoje – 2.0 litrų „Dohc Vtec“ variklis, turintis 200 AG.

Honda Civic H/B dalys į automobilius surinkinėjamos Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, Pakistane, JAV, Kanadoje, Taivane. Taip pat Tailande, Brazilijoje ir Filipinuose.

Honda Civic H/B dalys ir modeliai išlieka ekonomiški, saugūs ir patikimi.