Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA CIVIC SDN (USA), 05.06 - 09.11
Prekių katalogas

HONDA CIVIC SDN (USA), 05.06 - 09.11 dalys

HONDA CIVIC SDN (USA), 05.06 - 09.11 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda Civic USA dalys) ir nežinote, kaip ieškoti norimų autodalių? Rinkitės vieną iš pagrindinių el. parduotuvės kategorijų, jai išsiskleidus paiešką siaurinkite pagal ieškomos detalės funkciją arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti salono pečiuko ventiliatorių, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Salono radiatoriai, jų dalys“ ir „Salono pečiuko ventiliatorius“.

Nepavyksta rasti autodetalės? Siųskite užklausą vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Jei tam tikros detalės nerasite mūsų asortimente, praneškite vadybininkui – jis suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda Civic USA dalys ir automobiliai Kinijoje vadinami „Ciimo Si Ming“, o Kanadoje „Acura CSX“. Tai aštuntos kartos Civic modelis, gamintas 2006–2011 m.

Honda Civic USA dalys į automobilius surinkinėjamas daugelyje šalių. Kelios iš jų: Japonija, Kinija, JAV, Kanada, Indija ir kt. Sedano dizainą kūrė Matoakis Minovas (Motoaki Minowa), o kupė – Manabu Konakas (Manabu Konakas).

Honda Civic USA dalys gaminamos 2 durų kupė, hečbeko ir 4 durų hečbeko bei sedano kėbulo tipams. Dar tik pradėjus gaminti automobilį – 2006-ais metais – Civic Šiaurės Amerikoje pripažįstamas „Metų automobiliu“. Tais pačiais metais pelno „Motor Trend“ apdovanojimą, o Kanados žurnalistai modelį tituluoja „Metų automobiliu“.

Amerikietiškas „Civic“ yra sportiškesnių parametrų nei europietiška modelio versija. Pavyzdžiui, galingesnis variklis, 6 greičių pavarų dėžė, sportinės sėdynės, kitoks dizainas. Variklis – iš „Honda K-serijos“, tai būtų 2.0 litrų, keturių cilindrų variklis.

Honda Civic USA dalys ir automobilis – tai 7 kolonėlių garso sistema, patobulinti stabdžiai, nauji ratlankiai su pasirenkamomis „Michelin“ vasaros padangomis, aliuminiai pedalai, unikalus interjeras ir kt.

Tačiau viena išlieka bendra – tai dinamika, patvarumas, patikimumas ir erdvė automobilio viduje.