+370 685 64 002
HONDA CR-V, 15 - 16
Prekių katalogas

HONDA CR-V, 15 - 16 dalys

HONDA CR-V, 15 - 16 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Honda CR-V dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje, tad paiešką siaurinkite rinkdamiesi jas. Pavyzdžiui, jeigu ieškote kondicionieriaus radiatoriaus, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Kondicionieriaus radiatoriai, jų dalys“ ir „Kondicionieriaus radiatorius“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Honda CR-V dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nerasite asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų sandėlių. Tai – specialusis užsakymas, kurį pradedame vykdyti gavę avansą.

Ketvirtos kartos Honda CR-V dalys ir 4 durų visureigiai pradėti gaminti 2012-ais metais. Honda CR-V dalys į automobilius surinkinėjamos JAV, Japonijoje, Meksikoje, Taivane, Tailande, Kanadoje, Malaizijoje, Anglijoje, Kinijoje, Indijoje ir Indonezijoje.

Rusijoje šis visureigis vadinamas kiek kitaip – „Honda CR-V Classic“. 2015 metais išleidžiamas modelio feisliftas. Dabar komplektacijoje – tiesioginio įpurškimo „Earth Dreams“ variklis“, CVT transmisija, kuri sujungia automatinį pavarų perjunginėjimo tolygumą su mechaniniu pavarų keitimo ekonomiškumu.

Honda CR-V dalys labiausiai tobulintos, siekiant pagerinti saugumo faktorių. Automobilis tampa saugesnis šiam susidūrus su kita transport priemone. Pakoreguojami pakabos amortizatoriai, ABS stabdžiai – taip pat siekiama pagerinti eksploataciją.

Modelio feislifte įmontuojamos ir įdiegiamos naujos technologijos. Pavyzdžiui, ACC – adaptyvi greičio palaikymo sistema, FCW sistema padeda išvengti susidūrimo, taip pat yra juostų kontrolė ir kt.