+370 685 64 002
HONDA CR-V, 17 -
Prekių katalogas

HONDA CR-V, 17 - dalys

HONDA CR-V, 17 - dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda CR-V dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? Paiešką siaurinkite rinkdamiesi kategorijas, kurios yra suskirstytos pagal detalių vietą arba funkciją. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti stop žibintą, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, tada „Galiniai žibintai, jų dalys“ ir „Stop žibintas“.

Nepavyksta rasti detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Honda CR-V dalys bus rastos greičiau.

Jeigu reikalingos detalės nebus sandėlyje, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Penktos kartos Honda CR-V dalys ir automobiliai pradėti pardavinėti 2017-ais metais. Tai 4 durų, globalioje rinkoje itin pamėgtas visureigis.

Honda CR-V dalys į automobilius surinkinėjamos JAV, Meksikoje, Japonijoje, Taivane, Tailande, taip pat Kanadoje, Malaizijoje, Anglijoje, Kinijoje, Indijoje ir Indonezijoje. Pirmą kartą apie penktos kartos visureigį pradėta kalbėti 2016-ais metais, Detroite. Jau 2016 metų gruodį modelis išeina į rinką, tik modelio metai yra 2017-ieji.

Modelio komplektacijoje – keturi varikliai. Tai 2.4, 1.5 (turbo), 2.0 ir 1.6 (turbodiesel) varikliai. Ne paslaptis, kad kompanija „Honda“ yra žinoma dėl itin aukštos kokybės dyzelio variklių, tad jie dažnai yra vertinami geriau už benzininius variklius.

Naujos kartos Honda CR-V dalys ir automobiliai – su naujausiomis technologijomis. Pavyzdžiui, įdiegta ACC sistema palaiko greitį ir padeda išvengti susidūrimo, CMBS sistema sušvelnina stabdžių veikimą susidūrimo atveju ir atpažįsta pėsčiuosius, o LKA sistema padeda automobiliui išlikti toje pačioje kelio juostoje.

Kiti privalumai: LED dienos žibintai, EPB – elektroniniai stovėjimo stabdžiai, grotelės su užsidarymo funkcija, kuri padeda sumažinti aerodinaminį pasipriešinimą. Taip pat automobilyje įdiegtos „Android Auto“, „Apple CarPlay“ ir kitos sistemos, yra atnaujintas ekranas ir TFT prietaisų skydelis.