+370 685 64 002
HONDA CR-V, 12 - 14
Prekių katalogas

HONDA CR-V, 12 - 14 dalys

HONDA CR-V, 12 - 14 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Honda CR-V dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje, tad paiešką siaurinkite rinkdamiesi jas. Pavyzdžiui, jeigu ieškote kuro bako, spauskite kategoriją „Kuro sistema“ ir „Kuro bakas“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Honda CR-V dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Japonų kompanija „Honda“ 1995-aisiais sukūrė pirmąjį visureigį. Jų gamyba neapleista iki šiol – tai pasako labai daug apie gaminamų automobilių kokybę ir patikimumą. Ketvirtos kartos Honda CR-V dalys pradėtos gaminti 2012-ais metais. Tai 4 durų krosoveris (visureigis), kurio dizainą kūrė Manabu Konaka.

Honda CR-V dalys į automobilius surinkinėjamos ne tik Japonijoje, taip pat ir JAV, Meksikoje, Taivane, Tailande, Kanadoje, Malaizijoje, Anglijoje, Kinijoje, Indijoje ir Indonezijoje.

Ketvirtos kartos visureigis – žaismingesnio dizaino, nei prieš tai gaminti automobiliai. Priekyje – aštresnės linijos, šonuose nesunkiai pastebima langų linija, inovatyvūs galiniai žibintai. Salone – prietaisų skydelis su LCD ekranu, aukščiau įtaisyta pavarų perjungimo svirtis.

Erdvė, gera garso izoliacija ir puikus manevravimas bei dinamika užtikrina šių visureigių populiarumą. Honda CR-V dalys – kokybiškos, patikimos, tvarios. Modelio komplektacijoje gali būti: 2.4 litrų 4 cilindrų benzino variklis su 180 AG,  2.0 litrų benzino variklis, taip pat dyzelio varikliai: 1.6 ir 2.2 litrų. Tiesa, „Hondos“ gaminami dyzelio varikliai sulaukia itin daug dėmesio, teigiama, jog jie – vieni ši geriausių.

Rusijoje šis modelis vadinamas kiek kitaip – „Honda CR-V Classic“.