+370 685 64 002
HONDA CR-V, 97 - 02
Prekių katalogas

HONDA CR-V, 97 - 02 dalys

HONDA CR-V, 97 - 02 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Honda CR-V dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti posūkį į bamperį, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Posūkiai, jų dalys“ ir „Posūkis į bamperį“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Honda CR-V dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas išankstinis avansas.

Honda CR-V dalys ir automobiliai, gaminti nuo 1995 m., o rinkoje pasirodę 1997-aisiais metais, priskiriami pirmai modelio kartai. Honda CR-V dalys į automobilius surinkinėjamos Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, Taivane, Filipinuose, Tailande ir Indonezijoje.

Automobilis debiutuoja 1997-aisiais metais, Čikagos automobilių parodoje. Honda CR-V dalys gaminamos kompaktiškam, 4 durų visureigiui. Modelis gali būti su priekiniais varomais ratais arba visi ratai būna varomieji.

Pirmos kartos visureigio pakaba – dvisvirtė, tai užtikrina manevringumą ir patogumą vairuojant. Automobilis pritaikytas ir ilgesnėms distancijoms: galinės sėdynės susilanksto, o galinės grindys gali būti suformuotos į staliuką – automobilyje galima užkąsti.

Modelio komplektacijoje – du varikliai, 2.0 litrų l4. Honda CR-V dalys – patvarios, automobilis – tvarus, dinamiškas ir manevringas. Salonas – erdvus, tad automobilį itin pamėgo šeimos. Tiesa, jis puikiai tinka eksploatacijai bekelėje.