+370 685 64 002
HONDA CR-V (RE), 09.06 - 11.09
Prekių katalogas

HONDA CR-V (RE), 09.06 - 11.09 dalys

HONDA CR-V (RE), 09.06 - 11.09 dalys

Norimų detalių savo pasirinktam modeliui (Honda CR-V dalys) ieškokite rinkdamiesi kategorijas ir subkategorijas – tokiu būdu siaurinsite paeiškos rezultatus. Pavyzdžiui, jeigu planuojate įsigyti veidrodėlio dangtelį, spauskite „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir „Veidrodėlio dangtelis“.

Pasinaudokite laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei nerandate kokios nors autodetalės. Jei parašysite užklausą vadybininkui, reikiamos Honda CR-V dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų asortimente – kreipkitės į vadybininką. Jis pasiūlys detalę užsakyti specialiai iš tiekėjų – šį užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Trečiosios kartos Honda CR-V dalys pradėtos gaminti 2007 metais. Gamyba tęsėsi iki 2011 metų. Tai 4 durų visureigio kėbulo tipo automobilis, gaminamas įvairiose šalyse. T. y. Honda CR-V dalys į automobilius surinkinėjamos JAV, Meksikoje, Taivane, Japonijoje, Anglijoje, Vietname, Kinijoje, taip pat Tailande ir Indonezijoje.

Pirmosios Honda CR-V dalys ir automobiliai 2006-aisiais metais pasirodo JAV rinkoje. Automobilio dizainas – naujas, dabar jis kur kas aerodinamiškesnis. Labiausiai į akis krinta automobilio priekis ir nuožulni linija, einanti per šoninius automobilio langus.

Europos ir Azijos rinkoms skirtoje modelio komplektacijoje – 2.2 litrų dyzelio i-CTDI variklis arba 2.0 litrų SOHC benzino variklis, su i-VTEC sistema.

Trečios kartos Honda CR-V dalys ir automobilis – be atsarginio rato, tvirtinamo prie galinių automobilio durelių. Taigi automobilis sutrumpėja, o svorio centras – pažemėja.

Modelis – itin saugus, kokybiškas, erdvus, su puikiu interjeru. Eksploatuojant automobilį galima pastebėti, jog garso izoliacija – pagerėjusi, o automobilio valdymas išlieka nepriekaištingas. Automobilio pakaba priekyje – „McPherson“, o gale – daugiasvirtė.

Modelis pelno ne vieną apdovanojimą. 2007-aisiais metais JAV modelis tampa paklausiausiu visureigiu – netgi aplenkiamas 15 metų šią poziciją užėmęs „Ford Explorer“ modelis.