Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA CR-Z, 10 - 16
Prekių katalogas

HONDA CR-Z, 10 - 16 dalys

HONDA CR-Z, 10 - 16 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda CR-Z dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? Paiešką siaurinkite rinkdamiesi kategorijas, kurios yra suskirstytos pagal autodalių vietą arba funkciją. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti kondicionieriaus radiatorių, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, tada „Kondicionieriaus radiatoriai, jų dalys“ ir „Kondicionieriaus radiatorius“.

Nepavyksta rasti norimos detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Honda CR-Z dalys bus rastos efektyviau.

Jeigu norimos detalės nebus sandėlyje, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda CR-Z dalys gaminamos kompaktiškam, hibridinės ir elektrinės sistemos, 2 durų kupė. Pavadinimas šifruojasi taip – Compact Renaissance Zero. Tai sportiškas automobilis, kuriame puikiai suderintas ekonomiškas eksploatavimas su sportiniais parametrais.

Automobilyje įmontuota japoniška „Integrated Motor Assist“ (IMA) hibridinė sistema. Ši sistema taip funkcionuoja kituose „Honda“ modeliuose: „Civic Hybrid“ ir „Insight“. Tiesa, CR-Z gaminamas toje pačioje platformoje, kaip ir „Insight“ modelis.

Honda CR-Z dalys ir automobilio dizainas – tai dinamiška, keturvietė kupė, turinti aštrių linijų eksterjere. Dažnai šis modelis prilyginamas „Insight“ modeliui, panašus dizainas, pavyzdžiui, abiejuose modeliuose vienodai, t. y. mėlynai apšviestas prietaisų skydelis. Taip pat CR-Z automobilis lyginamas su „Ferrari 458 Italia“ – panašūs modelių interjerai.

Modelio komplektacijoje – keturių cilindrų, 1.5 litrų i-VTEC benzino motoras, turintis 110 AG. Jis sujungtas su 14 AG elektros varikliu. Bendra sistemos galia yra apie 124 AG.  100 km/val greitį pasiekti galima per 9.7 sekundės.

Kupė pavarų dėžės: 6 greičių mechaninė arba bekopė – CVT – transmisija. Teigiama, kad automobilis itin ekonomiškas bei ekologiškas. Pavyzdžiui, kuro sąnaudos 100-ui kilometrų yra apie 5.0 litro. CO2 išmetama apie 117 g/km.

Taip pat automobilį galima valdyti 3 vairavimo režimais: tai „Eco“, „Normal“ ir „Sport“.