Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA FIT, 09 - 12
Prekių katalogas

HONDA FIT, 09 - 12 dalys

HONDA FIT, 09 - 12 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Honda Fit dalys)? Iš pradžių rinkitės vieną iš kategorijų, tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote juostos ant sparno, rinkitės kategoriją „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Juosta ant sparno“.

Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jeigu:

  • Nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Honda Fit dalys bus rastos efektyviau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš tiekėjų sandėlių – kai tik sumokėsite avansą.

Antros kartos Honda Fit dalys pradėtos gaminti 2009-aisiais metais. Modelis debiutuoja 2007-ais metais, Tokijo automobilių parodoje. Tik pradėjus šį modelį gaminti, jis jau antrą kartą Japonijoje laimi apdovanojimą „Metų Japonijos automobilis“.

Antros kartos Fit, dar kitaip vadinamas Honda Jazz, turi ilgesnę važiuoklę, yra platesnis ir ilgesnis už pirmos kartos modelį. Aukštis išlieka nepakitęs. Honda Fit dalys gaminamos 4 durų vienatūrio kėbulo tipui.

Honda Fit dalys į automobilius surinkinėjamos ne tik Japonijoje, bet ir Tailande, Indonezijoje, Taivane, Kinijoje, Indijoje, taip pat Anglijoje ir Brazilijoje.

Automobilio dizaine – dideli priekiniai žibintai, erdvus salonas. Antros kartos „Honda Fit“ komplektacijoje – dar geresnė, patobulinta važiuoklė, automobilio standumas padidėjo net 164 %. Modelis geriau eksploatuojamas kelyje, yra stabilesnis, manevringesnis.

Komplektacijoje – trys benzino varikliai. Tai 1.2, 1.3 ir 1.5 litrų. Kompanijos planas – išleisti hibridinį modelio variantą – „Honda Fit“ taps dar ekonomiškesnis automobilis.