Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA FIT, 07 - 08
Prekių katalogas

HONDA FIT, 07 - 08 dalys

HONDA FIT, 07 - 08 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Honda Fit dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas pagal automobilių dalių vietą automobilyje, atliekamas funkcijas, tad rinkitės vieną iš jų. Pavyzdžiui, jeigu ieškote išsiplėtimo bakelio, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“, „Bakeliai“ ir „Išsiplėtimo bakelis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ (esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje) – taip Honda Fit dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Pirmos kartos Honda Fit dalys ir automobiliai gaminti iki 2008-ųjų metų. Tai 4 durų hečbeko kėbulo tipo automobilis, dar kitaip vadinamas „Honda Jazz“.

Honda Fit dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Tailande, Indonezijoje, Filipinuose, Kinijoje ir Brazilijoje. Šis automobilis itin mėgstamas Europoje: jis palyginti nebrangus, ekonomiškas ir patikimas. 2006 metais, laidoje „Top Gear“, šis modelis pripažintas antru geriausiu automobiliu. Pirmą vietą paskyrė „Honda S2000“ automobiliui.

Honda Fit dalys ir automobiliai yra perkamiausi šios kompanijos modeliai Europoje. „Honda Fit“ surenka netgi 30 % visų „Honda“ pardavimų Europoje.

Modelio komplektacijoje – trys varikliai. Visi jie – benzino. Tai 1.2, 1.3 ir 1.5 litrų l4 varikliai. Jie – aštuonių vožtuvų i-DSI, tad jie turi po dvi uždegimo žvakes cilindrui, dėl šios priežasties benzinas yra geriau sudeginamas ir tokiu būdu ne tik automobilis eksploatuojamas ekonomiškiau, bet ir pagerinama variklio trauka ir ribojamas išmetamųjų dujų kiekis.

Honda Fit dalys – japoniškos kokybės, tad automobilis tarnauja ilgą laiką, mažai genda. Taip pat jis yra talpus bei manevringas. Puikiai tinka eksploatavimui mieste.

2007 metais JAV ir Kanados rinkoms išleidžiama nauja modelio versija, pakeitusi „Civic“ hečbeką. Modelis ir toliau didėja, tačiau priskiriamas kompaktiškų automobilių grupei. 2007 metų „Fit“ komplektacijoje: ABS, šoninės oro pagalvės, bamperiai – didesni, kad užtikrintų saugumą, taip pat automobilis – šiek tiek ilgesnis.