Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA FIT, 15 - 20
Prekių katalogas

HONDA FIT, 15 - 20 dalys

HONDA FIT, 15 - 20 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Honda Fit dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas pagal automobilių dalių vietą automobilyje, atliekamas funkcijas, tad rinkitės vieną iš jų. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti bamperio groteles, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“, „Grotelės, jų dalys“ ir „Bamperio grotelės“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ (esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje) – taip Honda Fit dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Trečios kartos Honda Fit dalys ir automobiliai į rinką išleisti 2014-ais metais. Tai 4 durų hečbekas, kurio dizainą kūrė Riku Vada (Riku Wada). Japonijoje modelis pradėtas pardavinėti 2013-ais, Šiaurės Amerikoje – 2014-ais metais.

Honda Fit dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Brazilijoje, Tailande, Taivane, taip pat Indonezijoje, Malaizijoje, Kinijoje ir Meksikoje.

Modelio komplektacijoje – 5 benzino (1.2 litrų i-VTEC, 1.3 litrų Earth Dreams i-VTEC, keli 1.5 litrų variantai) ir 1 dyzelio (1.5 litrų i-DTEC) variklis. Trečios kartos Honda Fit dalys ir automobilis pagamintas iš kokybiškų, stiprių medžiagų. Pats automobilis – trumpesnis, tačiau turintis ilgesnę važiuoklę ir daugiau vietos kojoms.

Trečiosios kartos Honda Fit – automobilis su visiškai kitokiu dizainu, nei ankstesnių kartų modeliai. Jis itin ekonomiškas, erdvus ir manevringas – puikus šeimos automobilis.