Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA INSIGHT, 09 - 14
Prekių katalogas

HONDA INSIGHT, 09 - 14 dalys

HONDA INSIGHT, 09 - 14 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda Insight dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? Rinkitės el. parduotuvės kairėje pusėje esančias kategorijas ir taip siaurinkite paieškos rezultatus. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti pažibintį, spauskite kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“, subkategoriją „Priekiniai žibintai, jų dalys“ ir „Pažibintis“.

Jeigu nerandate reikalingos detalės arba jos nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, jį rasite puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Vadybininkas – savo darbą išmanantis specialistas, tad Honda Insight dalys bus rastos greičiau.

Jei tam tikros detalės neturėsime, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Šį užsakymą pradėsime vykdyti tada, kai gausime avansą.

Honda Insight dalys ir automobiliai, gaminti nuo 2009 metų, priskiriami antrai modelio kartai. Taip pat šis modelis rinkoje vadinamas „Honda Insight Hybrid“. Honda Insight dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, o modelio dizainą kūrė Tetsujis Morikavas (Tetsuji Morikawa).

Honda Insight dalys gaminamos 4 durų hečbeko kėbulo tipui. Tai kompaktiškas automobilis, kuriame telpa 5 keleiviai. Modelio koncepcija (hečbekas, varomas hibridine ir elektrine sistema) pirmą kartą pristatoma 2008 metais, Paryžiaus automobilių parodoje. Honda Insight debiutuoja Šiaurės Amerikoje, Los Andželo automobilių parodoje.

Automobilis varomas 1.3 litrų LDA serijos l4 varikliu, o elektrinis motoras – tai DC brushless motor. Automobilyje įmontuota naujoji, interaktyvi degalų taupymo technologija, kuri vadinasi „Ecological Drive Assist System“ (Eco Assist). Vidutiniškai automobilis 100 km sunaudoja 5.7 litrų degalų. Mieste ima apie 5.9 litrų/100 km, o užmiestyje 5.5 litrų/100 km.

Šis 2010 metų modelis suprojektuotas taip, kad kainos atžvilgiu būtų prieinamas didesnei klasei vartotojų. Pasirinktas modelio dizainas yra aerodinamiškesnis, taip sumažinama trauka automobilį eksploatuojant, dėl to sudeginama ženkliai mažiau degalų.

2009 metais kompanija „Honda“ pasauliniu mastu pardavė apie 130 445 „Insight“ vienetų. 2011 metų pradžioje, „Honda“ teigimu, kompanija vien Japonijoje per metus pardavė apie 200 000 modelio vienetų.