Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA JAZZ, 15 - 20
Prekių katalogas

HONDA JAZZ, 15 - 20 dalys

HONDA JAZZ, 15 - 20 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Honda Jazz dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir / ar paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti akumuliatoriaus dėžę, spauskite „Akumuliatoriai, jų priedai“ ir  „Akumuliatoriaus dėžė“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Honda Jazz dalys bus rastos kur kas greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas pateiks specialųjį užsakymą mūsų tiekėjams. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti gavus avansą.

Trečios kartos Honda Jazz dalys ir automobiliai rinkoje pasirodo 2014 metais. Honda Jazz dalys į automobilius surinkinėjamos ne tik Japonijoje, Kinijoje, bet ir Brazilijoje, Tailande, Taivane, Indonezijoje, Malaizijoje, Indijoje ir Meksikoje.

Daug dėmesio skiriama dizainui, taip stengiamasi pritraukti jaunosios kartos pirkėjų ir atsilaikyti konkurentų („Hyundai“, „Citroen“ ir „Ford“) spaudimui. Automobilio išorė – kiek atsinaujinusi. Priekinė dalis panašėja į „Honda HR-V“ modelį, linijos – griežtesnės už ankstesnių kartų „Jazz“ modelius.

Taip pat pasikeičia salono dizainas, apvalias linijas keičia griežtos. Svarbiausia, jog Honda Jazz dalys ir pats automobilis – aukštos kokybės. Salonas – puikiai izoliuotas, automobilio valdymas kelyje – nepriekaištingas. Pats modelis – saugus ir patikimas.

Itin didelis pliusas – praktiškumas. Bagažo skyrius yra apie 354 litrų talpos. Tačiau jei reikia pervežti didesnį krovinį, šis automobilis pasitarnauja ne prasčiau už universalus – nulenkus galines sėdynes automobilyje atsiranda 1314 litrų erdvė.

Modelio komplektacijoje – šeši varikliai. Vienas iš jų – dyzelio, 1.4 litrų i-DTEC. Kiti – benzino. Tai 1.2, 1.3, keli 1.5 litrų varikliai. Galima rinktis iš: „Earth Dreams i-VTEC“ arba tiesiog i-VTEC variklių.