+370 685 64 002
HONDA JAZZ, 02 - 08
Prekių katalogas

HONDA JAZZ, 02 - 08 dalys

HONDA JAZZ, 02 - 08 dalys

Esu pasirinkęs automobilio modelį (Honda Jazz dalys), kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas, taip autodalių paieška yra siaurinama. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti dangtelį į slenkstį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir „Dangtelis į slenkstį“.

Kam reikalingas laukelis Pagalba gyvai!“? Juo pasinaudokite, kai nerandate kokios nors detalės arba detalės nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju Honda Jazz dalys bus rastos už Jus, o antruoju atveju vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą – detalę gausite iš tiekėjų sandėlių. Svarbu žinoti, kad spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda Jazz dalys ir automobiliai taip vadinami Europoje, Okeanijoje, Viduriniuosiuose Rytuose, Pietvakarių Azijoje, Indijoje ir Afrikoje. Šis 4 durų hečbekas Japonijoje, Kinijoje ir Amerikoje vadinamas „Honda Fit“.

Modelis debiutuoja 2001 metais Japonijoje ir iškart susilaukia populiarumo. Tais pačiais metais Japonijoje jis pripažįstamas „Metų automobiliu“. Iki gruodžio mėnesio „Honda Jazz“ parduoda daugiau automobilių vienetų už „Toyota Corolla“ ir užima aukščiausias pozicijas rinkoje – 9 iš 12 mėnesių, 2002-aisiais metais.

Honda Jazz dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Tailande, Indonezijoje, Filipinuose, Kinijoje ir Brazilijoje. Modelio komplektacijoje – trys benzino varikliai. Tai 1.2, 1.3 ir 1.5 litrų l4 varikliai. Varikliai turi po 8 i-DSI vožtuvus ir po dvi uždegimo žvakes cilindrui, dėl to benzinas yra geriau sudeginamas ir atsiranda didesnė automobilio trauka, ekonomiškesnis eksploatavimas ir mažas išmetamųjų dųjų kiekis.

Honda Jazz dalys ir automobiliai taip pat mėgstami ir Europoje. Tai nebrangus, tačiau ekonomiškas ir patikimas automobilis. 2006 m. laidoje „Top Gear“ šis automobilis išrinktas geriausiu automobiliu po modelio „Honda S2000“.

Honda Jazz dalys ir modelis – perkamiausias Europoje. Jam priskiriama apie 30 % visų kompanijos „Honda“ Europoje pardavimų.