Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA JAZZ (GE), 10.08 - 01.11
Prekių katalogas

HONDA JAZZ (GE), 10.08 - 01.11 dalys

HONDA JAZZ (GE), 10.08 - 01.11 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Honda Jazz dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? Rinkitės el. parduotuvės kairėje pusėje esančias kategorijas ir taip siaurinkite paieškos rezultatus. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti lankus ant sparnų, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“, subkategoriją „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Lankai ant sparnų“.

Jeigu nerandate reikalingos detalės arba jos nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, jį rasite puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Vadybininkas – savo darbą išmanantis specialistas, tad Honda Jazz dalys bus rastos greičiau.

Jei tam tikros detalės neturėsime, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Šį užsakymą pradėsime vykdyti tada, kai gausime avansą.

Honda Jazz dalys ir automobiliai debiutuoja 2007-aisiais metais, Tokijo automobilių parodoje. Tik modelis pasirodo rinkoje, pelno apdovanojimą „Metų Japonijos automobilis“, beje, jau antrąjį kartą.

Honda Jazz dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Tailande, Indonezijoje, Taivane, Kinijoje, Indijoje, Anglijoje ir Brazilijoje. Modelio komplektacijoje – trys varikliai, visi jie – benzino. Tai 1.2, 1.3 ir 1.5 litrų.

Automobilis „Jazz“, gamintas nuo 2008 m., priskiriamas antrai modelio kartai. Tai – vienatūris automobilis su dideliais priekiniais žibintais ir erdviu kėbulu. Dabar jis – platesnis, turintis didesnį tarpuratį. Viduje – daugiau erdvės, tai būtų14.2 kubinių metrų.

Labiausiai patobulinama automobilio važiuoklė. Ji tapo standesnė net 164 %. Honda Jazz dalys ir automobilis – stabilesnis kelyje, patikimas ir saugus.

Europoje, Okeanijoje, Pietvakarių Azijoje, Viduriniuosiuose Rytuose, Indijoje ir Afrikoje šis modelis vadinamas „Jazz“, tačiau Japonijoje, Kinijoje, Amerikoje sutinkamas „Honda Fit“ pavadinimas.

2010 m. Japonijoje pasirodo šio modelio hibridas. Jis – su 1.3 litrų benzino varikliu ir elektriniu motoru, kuriam reikia apie 3.3 litrų degalų nuvažiuoti 100-ui kilometrų. Žemiausia šio modelio kaina pasiūlyta Japonijoje – ji siekia apie 20 0000 US dolerių.

Europietiška modelio-hibrido versija pasirodo 2010-aisiais metais, Paryžiaus automobilių parodoje. Į rinką hibridinės Honda Jazz dalys ir automobilis išleidžiamas 2011 m. Pakitimai ir modelio dizaine – dabar jis su kitokiais priekiniais žibintais, naujo dizaino grotelėmis, galimybė rinktis odinį saloną ir laimo žalios spalvos eksterjerą.