Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA ODYSSEY, 11 - 17
Prekių katalogas

HONDA ODYSSEY, 11 - 17 dalys

HONDA ODYSSEY, 11 - 17 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Honda Odyssey dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir / ar paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti bamperio groteles, spauskite „Kėbulo dalys“, „Grotelės, jų dalys“ ir  „Bamperio grotelės“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Honda Odyssey dalys bus rastos kur kas greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas pateiks specialųjį užsakymą mūsų tiekėjams. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti gavus avansą

Honda Odyssey dalys, gaminamos nuo 2011 m., priskiriamos ketvirtai modelio kartai. Modelis pristatomas 2010-aisiais metais, Čikagos automobilių parodoje.

Lyginant su praeitos kartos Odyssey, šis yra 20 mm ilgesnis, 53 mm platesnis, 10 mm žemesnis už ankstesnius modelius. Taip pat modelio konstrukcija pagaminta iš 59 % stipresnio plieno. Modelio komplektacijoje – 3.5 litrų V6 variklis, kuris turi 248 arklio galios.

Ketvirtos kartos Honda Odyssey dalys ir automobiliai – su naujausiomis technologijomis. Pavyzdžiui, automobilyje įmontuota 12 kolonėlių garso sistema – „Touring Elite“, balsu valdoma GPS navigacinė sistema, HDMI jungtis, 410 mm valdymo ekranas, DVD pramogų sistema, šaldoma dėžė, kurios šaltį palaiko oro kondicioniavimo sistema ir kt.

Taip pat modelio komplektacijoje yra ksenoniniai žibintai, standartiniai ratlankiai, 6 greičių automatinė pavarų dėžė. Vairuotojo vietoje – aklosios zonos kamera, kuri leidžia matyti automobilį iš įvairių kampų.

Itin giriamas kokybiškas modelio interjeras, talpumas, erdvė, patikimumas. Honda Odyssey dalys ir automobilis pritaikytas šeimoms, jame telpa 7–8 žmonių. Taip pat minivenas puikiai manevruoja kelyje, yra ekonomiškas. Galiausiai daug dėmesio susilaukia itin jaukus ir erdvus salonas, technologijos – šis automobilis yra vienas inovatyviausių rinkoje.