Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA ODYSSEY, 99 - 05
Prekių katalogas

HONDA ODYSSEY, 99 - 05 dalys

HONDA ODYSSEY, 99 - 05 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Honda Odyssey dalys), kaip ieškoti detalių? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės funkciją, vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti veidrodėlio dangtelį, spauskite „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir ,,Veidrodėlio dangtelis“.

Nerandate reikiamos detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Honda Odyssey dalys bus rastos greičiau.

Taip pat vykdome specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime kokios nors detalės. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Antros kartos Honda Odyssey dalys ir automobiliai pradėti gaminti iki 2003 m. Tai – aukštos kokybės minivenas, kuriame netrūksta erdvės, praktiškumo, komforto ir aukštos, japoniškos kokybės medžiagų.

Honda Odyssey dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Kinijoje. Modelio komplektacijoje – du varikliai. Tai 2.3 ir 3.0 litrų benzino varikliai.

Antros kartos modelis – žymiai didesnis už pirmos kartos „Odyssey“. Dabar Honda Odyssey dalys ir automobiliai panašėja į „Chrysler“ gaminamus minivenus: yra slankiojančios durys, galingesnis, V6, 210 arklio galių variklis.

Ypatingai šio modelio pardavimus padidino vienas sprendimas – galines sėdynes galima lankstyti į lygias grindis. Tai užtikrina daugiau vietos automobilyje, o prireikus – patogų krovinio pervežimą.

Šios kartos Honda Odyssey dalys ir automobiliai buvo pirmieji minivenai, kurių komplektacijoje buvo galima rinktis palydovinę navigacinę sistemą. Honda Odyssey dalys ir automobiliai – patikimi, ekonomiški, patogūs šeimos minivenai.