Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA ODYSSEY (RL3), 01.05 - 01.08
Prekių katalogas

HONDA ODYSSEY (RL3), 01.05 - 01.08 dalys

HONDA ODYSSEY (RL3), 01.05 - 01.08 dalys

Kaip rasti detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Honda Odyssey dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti išsiplėtimo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“ ir „Bakeliai“ ir „Išsiplėtimo bakelis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Honda Odyssey dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas avansas.

Honda Odyssey dalys gaminamos miniveno kėbulo tipui. Honda Odyssey dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Kinijoje. Komplektacijoje – 2.4 litrų l4 variklis.

Kuo trečios kartos minivenas skiriasi nuo ankstesnių? Modelio salone įgyvendinti keli pakitimai. Pavyzdžiui, pavarų junginėjimo svirtis dabar – prietaisų skydelio viduryje, netoli vairo. Antros eilės sėdynės – nesusilanksto į grindis, o trečios eilės – pakeistos ištisinėmis. Dėl to jas galima lankstyti santykiu 60/40.

Kompanija „Honda“ panaudoja ACE kėbulo projektavimo stilių – visai kaip aštuntos kartos „Honda Civic“. Automobilio komplektacijoje – priekinės ir šoninės užuolaidų tipo oro pagalvės, yra stabilumo kontrolės sistema, ABS.

Modelio komplektacijoje galima pasirinkti ir užuolaidėles šoniniuose languose. Saugumo faktorius – vertinamas itin gerai. Honda Odyssey dalys ir automobiliai beveik visuose kriterijuose gauna 5 žvaigdžutes iš 5 – vertina NHTSA susidūrimo testuose.