Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA PILOT, 08 - 15
Prekių katalogas

HONDA PILOT, 08 - 15 dalys

HONDA PILOT, 08 - 15 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Honda Pilot dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir / ar paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti galinę arką, spauskite, „Kėbulo dalys“, „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir  „Galinė arka“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Honda Pilot dalys bus rastos kur kas greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas pateiks specialųjį užsakymą mūsų tiekėjams. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda Pilot dalys, gamintos nuo 2008 m., priskiriamos antrai šio modelio kartai. Honda Pilot dalys į automobilius surinkinėjamos Jungtinėse Amerikos Valstijose, Alabamoje. Modelio dizainą kūrė Deivas Marekas (Dave Marek). Pilot – tai keturių durų visureigis.

Honda Pilot dalys ir prototipinis automobilis pirmą kartą pristatytas 2008 m. Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje. Modelio komplektacijoje – V6, 3.5 litrų variklis.

Priekiniai žibintai – halogeniniai, taip pat modelis iš kitų išsiskiria naujomis technologijomis: vairuotojo sėdynė valdoma keliais režimais, turi atminties bloką. Pavarų junginėjimo svirtis dabar – salono centre, prietaisų skydelyje – 120 voltų maitinimo lizdas ir palydovinė „Honda“ navigacinė sistema.

Nuo 2013-ųjų metų modelio komplektacijoje galinė automobilio stebėjimo kamera tampa standartine, o IIHS institutas (Insurance Institute of Highway Safety) paskelbia, jog Honda Pilot dalys ir automobilis – išskirtinio saugumo automobilis. Ištirta, kad vairuodami šį automobilį miršta tik du žmonės iš milijono.

Honda Pilot dalys ir automobiliai – japoniškos kokybės. Daug kur palankiai vertinamas šio modelio patikimumas, saugumas, interjeras.