Prekių katalogas
+370 685 64 002
HONDA RIDGELINE, 06 - 08
Prekių katalogas

HONDA RIDGELINE, 06 - 08 dalys

HONDA RIDGELINE, 06 - 08 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Honda Ridgeline dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir / ar paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti pažibintį, spauskite, „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Priekiniai žibintai, jų dalys“ ir  „Pažibintis“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Honda Ridgeline dalys bus rastos kur kas greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas pateiks specialųjį užsakymą mūsų tiekėjams. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Honda Ridgeline dalys, gaminamos nuo 2006 metų, priskiriamos pirmai modelio kartai. Honda Ridgeline dalys gaminamos 2 durų pikapo kėbulo tipui. Šis pikapas – su visais varomaisiais ratais.

Šis automobilis – pirmasis kompanijos „Honda“ bandymas pagaminti tikrąjį amerikiečių gyvenimą apibūdinantį modelį – pikapą. Honda Ridgeline dalys ir automobilis – padalinio „Honda R&D Americas“ nuopelnas. Modelio kūrimui vadovavo Garis Flintas (Gary Flint) – jis užtruko daugiau nei keturis metus, kol suprojektavo automobilį, kurį turime šiandien.

Kompanija „Honda“ norėjo sukurti sunkvežimį, kuris būtų galingas, galėtų patempti laivą, medžius, kuriame tilptų iškylos reikmenys, baldai ar mediena. Svarbiausia, jog jis puikiai važiuotų bekelėje ir talpintų ne tik žmones, bet ir krovinius. Taigi 2004 metais, Tarptautinėje Šiaurės Amerikos parodoje pasirodo pirmasis Ridgeline pikapo prototipas, o nuo 2006 m. jis tampa prieinamas rinkoje.

Honda Ridgeline dalys – itin patvarios, o automobilis – patikimas ir saugus. Modelio komplektacijoje – du vilkimo kabliai (priekyje ir gale), TPMS (Tire Pressure Monitoring System) sistema, kuri leidžia stebėti padangų slėgį, autopiloto sistema ir kitos technologijos.