Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

HYUNDAI - dalys

HYUNDAI - dalys

Hyundai dalys mūsų sandėlių lentynose užima tikrai nemažą dalį. El. parduotuvėje „Signeda“ rasite dalių, tinkamų netgi 51-am „Hyundai“ modeliui.

Jei vairuojate „Hyundai Sonata“, galime Jums pasiūlyti aušinimo radiatorių, akumuliatorių, valytuvų, lempučių, LED žibintų. „Hyundai Elantra“ savininkams taip pat rasime įvairių atsarginių detalių: rėmų, sutvirtinimų, grotelių, posparnių, sparnų, bamperių ir kitų dalių.

Jeigu mūsų sandėlyje nerandate kokios nors Jums reikalingos detalės - kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Hyundai dalys, automobiliai pradėti gaminti nuo 1967-ųjų metų, kai Čung Ju-jang (Chung Ju-yung) įkūrė įmonę. Ši kompanija – Pietų Korėjos pasididžiavimas, nes įmonė yra 4 vietoje pasaulyje pagal dydį.

Pavadinimas, išvertus iš korėjiečių kalbos, reiškia modernumą. Oficialus kompanijos šūkis – „Naujas mąstymas, naujos galimybės“. Įmonė orientuojasi į inovatyvias technologijas, kitoniškumą. Hyundai dalys yra gaminamos kone visame pasaulyje: gamyklų esti ne tik pačioje Korėjoje, bet ir Šiaurės Amerikoje, Turkijoje, Rusijoje, Kinijoje, Čekijoje. Visame pasaulyje yra apie 5 tūkst. „Hyundai“ parduotuvių.

Kaip jau minėta, įmonė orientuojasi į modernumą, naujoves. Tačiau inovatyvumas pasireiškia ne tik kalbant apie automobilius ar jų technologines sistemas: Hyundai dalys, automobiliai yra gaminami inžinierių, darbuotojų, kurie turi išskirtinę darbo aplinką. Gamyklose yra įrengtos didelės kabinos su įvairiais gyvūnais (elniais, povais, triušiais, lapėmis). Ši naujovė pasiteisino – tokia aplinka mažina darbuotojų stresą ir gerina darbo našumą.