Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

ISUZU - dalys

ISUZU - dalys

Isuzu dalys, esančios „Signedos“ sandėliuose, yra tinkamos 3 Isuzu modeliams. Mūsų el. parduotuvėje rasite „Isuzu D-Max“ bamperių, variklio dangčių, akumuliatorių, valytuvų ir kitų dalių. Jei turite „Isuzu Trooper“ automobilį, taip pat galite įsigyti reikalingų atsarginių detalių: akumuliatorių, valytuvų, LED žibintų, plastmasinių tvirtinimų ir kitų. Trumpai tariant, Isuzu dalys ir jų asortimentas yra palyginti gausus.

Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1. Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  •  Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  •  Avansas yra būtinas.


Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

„Isuzu Motors“ kompanija įkurta 1928-aisiais, kurios būstinė yra Tokijuje. Įmonės pavadinimas Isuzu – tai upės, esančios Japonijoje garbei. Isuzu kompanija gamina autobusus, visureigius. Tais pačiais metais inžinieriai pradėjo sunkvežimių „Sumida“ gamybą. Nuo tada įmonė labiau orientavosi į sunkvežimių gamybą, tad ši sritis yra labiau ištobulinta – ne veltui „Isuzu“ sunkvežimiai yra palankiai įvertinti visame pasaulyje.

Dažniausiai Isuzu dalys yra gaminamos, o automobiliai surenkami ne tik pačioje Japonijoje, bet ir Vietname, Tailande, JAV, Filipinuose, Rusijoje ir Uzbekistane. Gaminamų sunkvežimių ir kitų transporto priemonių patikimumas, kokybė, aukštas saugumo lygis yra neginčijami – kompanijoje nuolat yra atliekami įvairūs moksliniai tyrimai, tad Isuzu dalys išties yra profesionaliai gaminamos.