+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

Itališkų automobiliu dalys

Itališkų automobilių dalys „Signedos“ sandėliuose užima pakankamai didelę dalį. Pas mus itališkų automobilių dalys yra šių markių: „Alfa romeo“, „Fiat“, „Lancia“. Itališki automobiliai pasižymi išskirtiniu dizainu, gamintojai dažniausiai orientuojasi į mažus, miesto automobilius, tačiau sportinių automobilių gamyba taip pat vyksta gan sparčiai.

Jei nerandate Jums reikiamos detalės, visų pirma pasirinkite kategoriją „Itališkų automobilių dalys“, po to pasirinkite markę ir tuomet modelį.

Jeigu kyla neaiškumų mūsų internetiniame puslapyje ieškant Jums reikalingos detalės, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“.

Itališkų automobilių dalys, kaip jau buvo minėta, užima nemenką dalį mūsų prekių asortimento: rasite tiek „Fiat 500“ akumuliatorių, tiek „Lancia Lybra“ priekinių žibintų. Pasitaiko, jog kai kurių, retai perkamų, detalių mūsų sandėlyje nėra, bet tai lengvai išsprendžiama problema. „Signeda“ siūlo Jums įsigyti reikiamų automobilio dalių iš užsienio tiekėjų, pasinaudojant paslauga „Specialus užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Nuo ko viskas prasidėjo? Italijos automobilių pramonė prasidėjo 1880-aisiais metais. Stefaninis Martina (Stefanini-Martina) laikomas pirmuoju gamintoju. 1888-aisiais Džiovanis Batista Keirano (Giovanni Battista Ceirano) pradėjo gaminti „Walleyes“ dviračius ir kiek vėliau, įkūręs „Ceirano GB&C“ su broliais (Matteo ir Ernesto), sukonstravo pirmąjį automobilį. Deja, tačiau ši kompanija susidūrė su finansinėmis problemos, tad teko kreiptis į vietinį verslininką Džiovanį Agnelį (Giovannio Agnellio), kuris įsigijo Stefaninio gamyklą, patentus ir įkūrė „Fiat SpA“. Netrukus buvo pagamintas pirmasis „Fiat“ – Fiat 4 HP, kuris galėjo išvystyti 35 km/h greitį.

1990 m. Italijos automobilių dalys ir pramonė buvo trečioje vietoje Europoje ir penktoje vietoje pasaulyje - tai buvęs geriausias pasiekimas ir įvertinimas.

Dabar Italijoje automobilių pramonė yra viena iš svarbiausių. Kodėl? Šiandien dominuoja mažesnių, miesto automobilių rinka, tad „Fiat Group“ dar 2001-aisiais pagamino apie 90% transporto priemonių Italijoje. Žinoma, masinių modelių gamyba dabar priklauso ir „Alfa Romeo“, „Lancia“, netgi „Ferrari“ bei „Maserati“ kompanijoms.

Italija netgi yra laimėjusi apdovanojimų: „Europos metų automobilis“ – apdovanojimas, kuris atiteko „Fiat“ gamintojams ne vieną kartą. Taip pat ši kompanija yra gavusi apdovanojimą „Pasaulio metų automobilis“.