+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

JEEP - dalys

JEEP - dalys

Jeep dalys mūsų sandėliuose užima pakankamai didelę dalį – detalių rasite netgi 19-ai skirtingų Jeep automobilių.

Turėtumėte rasti tiek „Jeep Cherokee“ bamperių, akumuliatorių, tiek „Jeep Wrangler“ sparnų ar priešrūkinių žibintų – Jeep dalys ir jų asortimentas gan platus.

Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1. Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų
(1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Turbūt ne visi žino, jog „Jeep“ visureigių prekės prekės ženklas priklauso „Chrysler“ korporacijai. Pirmoji Jeep transporto priemonė buvo pagaminta gan vėlai – 1940-aisiais. Tačiau dėl ko buvo pradėti gaminti šie patvarūs, dideli automobiliai? Jeep gamyba buvo paskatinta kariuomenės sumetimais – 4 varomų ratų visureigiai tapo pagrindine transporto priemone armijoje Antrojo pasaulinio karo metais.

Nuo 1945-ųjų buvo pradėti gaminti Jeep visureigiai ir civiliams. Masyvūs automobiliai išpopuliarėjo, visureigius pradėjo gaminti ir kitos įmonės, pavyzdžiui, „Land Rover“. Šiuo metu Jeep automobiliais yra prekiaujama kone visame pasaulyje – daugiau nei 100 valstybių.

Ką gamina Jeep? Pikapai – seniau gamintos transporto priemonės, paskutiniuoju metu Jeep gamina sportinius automobilius ir visureigius.

Europoje dominuoja šie trys populiariausi Jeep modeliai: „Wrangler“, „Cherokee“ bei „Grand Cherokee“. Kuo jie skiriasi nuo kitų rinkoje siūlomų automobilių? Jeep dalys ir automobiliai turi savita stilių ir dizainą, tobulintą ne vienerius metus. Jie yra universalūs: tinka tiek užmiestyje, kalvotose vietovėse, gamtoje, kur vargu ar galima rasti lygų kelią, tiek mieste, kur kelio danga nepalyginamai geresnė. Taigi ne veltui Jeep dalys ir automobiliai rinkoje yra vieni iš populiariausių.