+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

kėbulo dalys

kėbulo dalys

Kad kėbulo dalys būtų randamos lengviau, visų pirma:

Automobilių filtre (šalia paieškos) pasirinkite automobilio markę ir modelį.

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)

Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“.

Kairinis kategorijų meniu išsiskleidžia užėjus ant kiekvienos kategorijos, jame rasite visas kategorijai priklausančias subkategorijas, pagal jas (pavyzdžiui, kėbulo dalys > bamperiai), taip galite susiaurinti atsirandantį prekių sąrašą.

Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį

Į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE kodas).

Automobilių kėbulo dalys visame asortimente sudaro daugiau nei 15000 pozicijų ir nuolat auga.

Net jei ir nerasite Jūsų ieškomos dalies e. parduotuvėje, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais - mes siekiame patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Jums reikalingos kėbulo dalys gali būti užsakomos pagal specialų užsakymą.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Mūsų įmonė didžiuojasi turėdama vieną iš didžiausių Baltijos šalyse negabaritinių dalių sandėlį. Viena iš pagrindinių mūsų specializacijos sričių yra automobilių kėbulo dalys. Automobilių kėbulo dalys tiekiamos iš pasaulyje pripažintų ir pasaulyje puikiai žinomų Taivano, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių gamintojų. Prekiaujame tik sertifikuota ir Europos Sąjungos standartus atitinkančia produkcija. Turime įvairiausios kokybės produkcijos, skirtos įvairiam klientui.

Kas yra kėbulo dalys? Tai automobilio konstrukcijos dalys (metalinės ar nešančiosios): kapotas, sparnai, durelės, slenksčiai, rėmai. Keliais žodžiais tariant, dažniausiai avarijos metu sugadinamos, nukentėjusios dalys.

Kėbulo dalys – estetinė automobilio išvaizda bei dalys, būtinos saugiam eksploatavimui. Dažnai avarijos metu sulankstomi kapotai, sparnai, durelės, nubrėžiami dažai – bendra automobilio išvaizda išties pablogėja. Vienos ar kitos kėbulo dalys suniokojamos negrįžtamai, dėl to jas būtinai reikia keisti. O vietas, kuriose nusilupo dažai, būtina perdažyti, taip išvengiant rūdžių, kurios ir gadina automobilio išvaizdą, ir mažina jo vertę.

Yra ir tokių kėbulo dalių, kurios apsaugo ne tik patį automobilį, pavyzdžiui, bamperio sutvirtinimas ar variklio dangtis. Avarijos ar nelaimingo atsitikimo metu, bamperio sutvirtinimai, rėmai apsaugo ir variklį, ir pėsčiąjį ar kito automobilio vairuotoją nuo smūgio. Taip išvengiama papildomų sužalojimų ar automobilio dalių išsimėtymo.

Kaip jau minėta, kėbulo dalys taip pat pagerina automobilio eksploatavimą, aerodinamiką. Pavyzdžiui, sparnai padeda išvengti oro pasipriešinimo. Taip pat į naujausius automobilius dedami kapotai (variklio dangčiai) projektuojami taip, jog susilpnintų smūgį ir apsaugotų pėsčiąjį.

Taigi pas mus rasite įvairaus kėbulo dalių asortimento, tinkančio kiekvienam automobiliui. Primename, jog iškilus klausimams, visada galite konsultuotis.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: