Parduotuvių kontaktai

kėbulo dalys

kėbulo dalys

Kad kėbulo dalys būtų randamos lengviau visų pirma:

Automobilių filtre (šalia paieškos) pasirinkite automobilio markę ir modelį.

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.).

Pasirinkite kategoriją kėbulo dalys.

Kairinis kategorijų meniu išsiskleidžia užėjus ant kiekvienos kategorijos, jame rasite visas kategorijai priklausančias subkategorijas, pagal jas. (pvz. kėbulo dalys > bamperiai), taip galite susiaurinti atsirandantį prekių sąrašą.

Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį

Į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE kodas)


Automobilių kėbulo dalys visame asortimente sudaro daugiau nei 15000 pozicijų ir nuolat auga.

Net jei ir nerasite Jūsų ieškomos dalies e-parduotuvėje - drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais - mes siekiame patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Jums reikalingos kėbulo dalys gali būti užsakomos pagal specialų užsakymą.


Mūsų įmonė didžiuojasi turėdama vieną iš didžiausių Baltijos šalyse negabaritinių dalių sandėlį. Viena iš pagrindinių mūsų specializacijos sričių yra automobilių kėbulo dalys. Automobilių kėbulo dalys tiekiamos iš pasaulyje pripažintų ir pasaulyje puikiai žinomų Taivanio, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių gamintojų. Prekiaujame tik sertifikuota ir Europos Sąjungos standartus atitinkančia produkciją. Turime įvairiausios kokybės produkcijos, skirtos įvairiam klientui.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: