+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys

automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys

Apsilankę „Signedoje“ rasite itin platų kėbulo remonto dalių asortimentą: ne tik galinių ir priekinių arkų, bet ir šoninių dalių bei slenksčių.

Automobilių slenksčiai – tai metalinė kėbulo remonto dalis, kuri yra durų apačioje ir yra keičiama dėl deformacijų arba atsiradusių rūdžių.

Automobilių arkos – tai metalinė kėbulo remonto dalis, kuri yra aplink ratus ir keičiama dėl deformacijų arba atsiradusių rūdžių.

Norėdami išsirinkti tinkamą automobilio arką, slenkstį ar kitą dalį kėbulo remontui, pirmiausia pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tada matysite tinkamas dalis atsiradusiame detalių sąraše. Jei nesate apsisprendęs dėl savo pasirinkimo, parašykite užklausą vadybininkui per langelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Automobilių slenksčiai dažnai būna iš kelių dalių (išoriniai ir vidiniai). Automobilių slenksčiuose būna automobilių pakėlimo vietos, t.y. speciali skylė arba išgaubta vieta, į kurią įsistato domkratas. Senesnių metų automobiliams šios vietos dažnai rūdija, praranda formą, susigniuždo.

Automobilių arkos, kaip ir slenksčiai, yra linkusios rūdyti dėl korozijos, t.y. metalų irimo. Žinoma, norint išvengti rūdžių, galima arkas padengti cinku, kuris turi antikorozinių savybių. Taigi automobilių slenksčiai, arkos yra kone silpniausios automobilio vietos rūdijimo atžvilgiu.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: