+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

galinė arka

galinė arka

Kad lengviau rastumėte reikiamą galinę arką:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir „Galinė arka“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Galinė arka – detalė, esanti po automobilio ratais - tarp sparno ir bamperio - slenksčio. Kaip ir priekinė arka, priklauso nešančiajai konstrukcijai. Prie galinių arkų tvirtinasi amortizatoriai su lingėmis.

Galinė arka tvirtinasi prie automobilio kėbulo, tad yra tvirtinanti detalė. Taip pat susideda iš dvigubos skardos, metalo ir pabrėžia automobilio liniją, dizainą.

Kaip ir priekinę arką, galinę taip pat reikia padengti cinku. Priežastis aiški: taip išvengsite dažno arkos keitimo, nes arkos – jautriausia automobilio vieta rūdijimo atžvilgiu. Taip pat arkos yra linkusios deformuotis.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: