+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

priekinė arka

priekinė arka

Kad lengviau rastumėte reikiamą priekinę arką:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir „Priekinė arka“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Priekinė arka – tarpinė dalis tarp sparno ir bamperio slenksčio, kuri tvirtinama prie kėbulo. Ji yra nešančioji konstrukcija, įsitaisiusi prie automobilio ratų. Taip pat šalia tvirtinasi amortizatoriai su spyruokle.

Kadangi  arka yra tokioje pozicijoje, jai tenka matyti visko: ir lietaus išplautų kelių, ir duobių, ir asfalto pakelėj sutiktų akmenukų. Dėl šios priežasties priekinė arka nėra labai atspari korozijai, rūdijimui. Todėl yra kone būtina padengti arkas cinku, kuris turi antikorozinių savybių.

Priekinė arka būna sudaryta iš dviejų dalių skardos, metalo. Tai garantuoja standumą, ilgesnį tarnavimo laiką.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: