Parduotuvių kontaktai

automobilių sparnai, jų dalys

automobilių sparnai, jų dalys

Automobilių sparnai yra metalinės dalys automobilio kėbule, kurios yra aplink ratus nuo durelių iki bamperio. Vieni automobilių sparnai yra integruoti kėbule (dažniausiai galiniai), kiti yra kaip atskiros dalys, kurias esant poreikiui galima įsigyti ir pakeisti.


Automobilių sparnai yra kuriami taip, kad būtų galima išvengti oro pasipriešinimo ir pagerinti automobilio aerodinamiką, taip pat išvengti purvo ir atšokusių akmenukų nuo ratų, apsaugant kėbulą nuo pažeidimų.


Šioje kategorijoje galite rasti plastikinių ir metalinių automobilių sparnų (priklauso nuo modelio) ir jų papildomų dalių, tokių kaip posūkiai į sparną, posparniai, lankai ant sparnų, juostos ant sparnų ir kita. Prieš pasirenkant Jums tinkamą sparną automobiliui, turite žinoti:

  • Automobilio pagaminimo metai;

  • Kėbulo tipas;

  • Su skyle / be skylės šoniniam posūkiui;

  • Su skylėmis / be skylių šoninei juostai.


Jei vis dėlto nerandate ieškomos detalės ar nesate įsitikinęs ar tikrai ji tiks Jūsų automobiliui, nusiųskite užklausą vadybininkui per laukelį “Pagalba gyvai!”.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: