+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

automobilių sparnai, jų dalys

automobilių sparnai, jų dalys

Kad lengviau rastumėte reikiamų automobilio sparnų:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį.

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)

  1. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, o tada „Automobilių sparnai“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Automobilių sparnai yra metalinės dalys automobilio kėbule, kurios yra aplink ratus nuo durelių iki bamperio. Vieni automobilių sparnai yra integruoti kėbule (dažniausiai galiniai), kiti yra kaip atskiros dalys, kurias esant poreikiui galima įsigyti ir pakeisti.

Automobilių sparnai yra kuriami taip, kad būtų galima išvengti oro pasipriešinimo ir pagerinti automobilio aerodinamiką, taip pat išvengti purvo ir atšokusių akmenukų nuo ratų, apsaugant kėbulą nuo pažeidimų.

Šioje kategorijoje galite rasti plastikinių ir metalinių automobilių sparnų (priklauso nuo modelio) ir jų papildomų dalių, tokių kaip posūkiai į sparną, posparniai, lankai ant sparnų, juostos ant sparnų ir kita. Prieš pasirenkant Jums tinkamą sparną automobiliui, turite žinoti:

  • Automobilio pagaminimo metus;
  • Kėbulo tipą;
  • Su skyle/be skylės šoniniam posūkiui;   
  • Su skylėmis/be skylių šoninei juostai.

Jei vis dėlto nerandate ieškomos detalės ar nesate įsitikinęs, ar tikrai ji tiks Jūsų automobiliui, nusiųskite užklausą vadybininkui per laukelį “Pagalba gyvai!”.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: