+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

bakeliai

bakeliai

Kad lengviau rastumėte reikiamų automobilio bakelių:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, o tada „Bakeliai“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Bakeliai – tam tikro, skirtingo dydžio talpos, kurios talpina skystį ir taip užtikrina tam tikrų automobilio detalių ilgesnį tarnavimo laiką. Bakeliai būna skirti langų skysčiui talpinti, kuris būtinas norint palaikyti švarą ir tuo pačiu geresnį matomumą per priekinį langą.

Jie taip pat būna skirti išsiplėtimui, stiprintuvo bei vairo stiprintuvo bakeliai, kurie užtikrina, jog vairas visuomet suksis lengvai. Taip pat jie garantuoja šilumos paskirstymą salone.

Taigi bakeliai išties yra svarbūs ir jais reikia rūpintis, prižiūrėti iš anksto. Pavyzdžiui, nenusivalysite vabzdžių, kelio dulkių ir purvo nuo langų, jeigu nepatikrinsite, ar langų skysčio bakelis neprakiuręs. Jie dažniausiai būna plastmasiniai, tad įtrūkimų atsiranda dažnai, o ką jau bekalbėti apie ištekėjusi langų plovimo skystį – nepageidaujamas rūpestis ir netvarka.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: