+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

vairo stiprintuvo bakeliai

vairo stiprintuvo bakeliai

Kad lengviau rastumėte reikiamą vairo stiprintuvo bakelį:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Bakeliai“ ir „Vairo stiprintuvo bakelis“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Vairo stiprintuvo bakeliai būtini darniam vairo sukiojimui užtikrinti. Bakeliuose talpinamas hidraulinis skystis, esantis beveik juodos spalvos. Vairo stiprintuvo bakeliai turi vieną, pagrindinę funkciją – užtikrinti sklandų vairo mechanizmo judėjimą, kai automobilis būna eksploatuojamas.

Vairo stiprintuvo bakeliai būna plastmasiniai, su dangteliu ir matuokliu, kuris rodo hidraulinio skysčio kiekį bakelyje. Skysčio lygį bakelyje reikia tikrinti gana dažnai – vairavimas su sunkiai valdomu vairu tikrai gali erzinti ir apsunkinti padėtį.

Įdomu, kad naujesniuose automobiliuose būna įrengti elektriniai bakeliai. Tačiau didžioji dalis automobilių ir jų vairuotojų Lietuvoje vis dar turi užtikrinti paprasto vairo stiprintuvo bakelio priežiūrą.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: