+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

bamperiai, jų dalys

bamperiai, jų dalys

Mes galime pasiūlyti labai aukštos kokybės galinius ir priekinius bamperius. Pas mus rasite didelį pasirinkimą ne tik naujiems modeliams, bet ir senesniems. Jei nežinote, koks bamperis tinka Jūsų automobiliui, nusiųskite užklausą vadybininkui per puslapio apačioje, dešiniame kampe esantį laukelį „Pagalba gyvai!“, tik pradžioje įsitikinkite ar žinote šią informaciją:

  • Automobilio pagaminimo metai;   
  • Kėbulo tipas;
  • Su skylėmis/be skylių priešrūkiniams žibintams;
  • Su skylėmis/be skylių parktronikams;
  • Su skylėmis/be skylių žibintų apiplovimui;

Kad lengviau rastumėte reikiamų bamperių:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, o tada „Bamperiai, jų dalys“.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Bamperiai automobiliuose būna pritaisyti arba integruoti į priekį ir galą. Bamperio paskirtis yra ne tik suteikti automobiliui estetinę išvaizdą, bet ir įvykus avarijai maksimaliai sumažinti kėbulo remonto išlaidas ar sumažinti žalą pėstiesiams. Kad atliktų savo paskirtį, paskutiniu metu bamperiai automobiliams buvo gaminami iš tokių minkštesnių medžiagų: putų ir gniuždomo plastiko. Šiuolaikinių modernių automobilių bamperiai daugiausiai gaminami iš polikarbonato (PC) ir ABS plastiko.

Šioje kategorijoje Jūs taip pat galite rasti ir įsigyti tokias reikalingas, papildomas bamperių dalis: bamperio groteles, sutvirtinimus, kablio uždengimus ir kitas dalis. Visa tai galite pamatyti išskleidę šią kategoriją.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: