Parduotuvių kontaktai

bamperiai, jų dalys

bamperiai, jų dalys

Bamperiai automobiliuose būna pritaisyti arba integruoti į priekį ir galą. Bamperio paskirtis yra ne tik suteikti automobiliui estetinę išvaizdą, bet ir įvykus avarijai maksimaliai sumažinti kėbulo remonto išlaidas ar sumažinti žalą pėstiesiams. Kad tai padaryti, paskutiniu metu bamperiai automobiliams buvo gaminami iš minkštesnių medžiagų, tokių kaip putų ir gniuždomo plastiko. Šiuolaikinių modernių automobilių bamperiai daugiausiai gaminami iš polikarbonato (PC) ir ABS plastiko.


Mes galime pasiūlyti labai aukštos kokybės galinius ir priekinius bamperius. Pas mus rasite didelį pasirinkimą ne tik naujiems modeliams, bet ir senesniems. Jei nežinote koks bamperis tinka Jūsų automobiliui, nusiųskite užklausą vadybininkui per puslapio apačioje, dešiniame kampe esantį laukelį „Pagalba gyvai!“, tik pradžioje įsitikinkite ar žinote šią informaciją:

  • Automobilio pagaminimo metai;

  • Kėbulo tipas;

  • Su skylėmis / be skylių priešrūkiniams žibintams;

  • Su skylėmis / be skylių parktronikams;

  • Su skylėmis / be skylių žibintų apiplovimui;


Šioje kategorijoje Jūs taip pat galite rasti ir įsigyti reikalingas papildomas bamperių dalis, tokias kaip bamperio groteles, sutvirtinimus, kablio uždengimus ir kitas dalis. Visa tai galite pamatyti išskleidę šią kategoriją.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: