+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

bamperio balkis

bamperio balkis

Kad lengviau rastumėte reikiamą bamperio balkį:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Bamperiai, jų dalys“ ir galiausiai „Bamperio balkis“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Bamperio balkis – smūgį sugerianti detalė. Bamperio plastmasė – išorinė apdaila, esanti dėl dizaino. Tačiau po ja slepiasi bamperio balkis, kuris atlieka kur kas svarbesnę funkciją – apsaugo Jus nuo galimo pavojaus, smūgio.

Bamperio balkis susideda iš kelių metalo sluoksnių. Tarp tų sluoksnių gali būti užpildų, spyruoklių arba tam tikrų putų, kurios paminkština, sugeria smūgį.

Visa konstrukcija yra gerai apgalvota ir užtikrinta. Tačiau niekas negali garantuoti eismo dalyvių veiksmų kelyje. Pasitaiko visko, tad mes siūlome įsigyti patikimą, aukštos kokybės bamperio balkį, kuris leis Jums ramiau miegoti ir jaustis saugiau.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: